PUP Jawor – Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Jawor – Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Bezpośredni kontakt z PUP Jawor – telefon, numer, adres. Szkolenia, kursy, staże Urząd Pracy Jawor. Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze oferty pracy.

PUP Jawor oferty pracy

Aby zrealizować nałożony na PUP w Jaworze obowiązek jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu, instytucja zbiera wszystkie dostępne ogłoszenia o pracę i udostępnia je osobom zainteresowanym. PUP Jawor oferty pracy gromadzi między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie ofert zamieszczonych na stronie internetowej ma wiele zalet. Jedną z nich możliwość szybkiego sortowania wyników według upodobań petenta. Biorąc pod uwagę, iż nie każdy mieszkaniec powiatu będzie w stanie samodzielnie wyszukać oferty pracy PUP Jawor udziela informacji na temat dostępnych stanowisk bezpośrednio w swojej siedzibie.

Urząd pracy Jawor staże, kursy

W tabeli na stronie internetowej PUP Jawor znajdują się również oferty stażu. Te ogłoszenia skierowane są do osób posiadających mniejsze doświadczenie zawodowe. Staż z Urzędu Pracy w Jaworze jest sposobem na zdobycie potrzebnego doświadczenia a wraz z jednoczesną możliwością zarobku. Stażysta co miesiąc przyjmuje z PUP Jawor stypendium stażowe

Kontakt Urząd Pracy Jawor

Adres: ul. Strzegomska 7, 59-400 Jawor

Telefon: (076) 729 11 00, (076) 729 11 38

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Jawor:

Dzień tygodnia Godziny obsługi klientów  Godziny pracy urzędu
poniedziałek 8:30 - 14:30 7:30 - 15:30
wtorek 9:30 - 15:30 7:30 - 15:30
środa 8:30 - 14:30 7:30 - 15:30
czwartek 8:30 - 14:30 7:30 - 15:30
piątek 8:30 - 14:30 7:30 - 15:30
Godziny otwarcia PUP

PUP w Jaworze

PUP – Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze jest instytucją publiczną, która obsługuje sprawy z zakresu zatrudnienia i bezrobocia. Jak wskazuje nazwa PUP Jawor swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje cały powiat. Urząd Pracy w Jaworze oferuje m.in. możliwości skorzystania z różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomocy finansowej dla osób bezrobotnych. Świadczy też pomoc w poszukiwaniu pracy w Jaworze i okolicy oraz udziela informacji dotyczących rynku pracy.

PUP Jawor kontakt

Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z PUP Jawor jest skorzystanie z telefonu. Numer kontaktowy placówki obsługiwany jest w godzinach jej otwarcia. Dla instytucji PUP Jawor kontakt z petentem jest bardzo istotny. Z tego względu udostępniony telefon Urzędu Pracy w Jaworze nie jest jedynym oferowanym kanałem kontaktu. Wszelkie wątpliwości można rozwiać korzystając również z poczty elektronicznej.

Trzeba pamiętać, że PUP Jawor kontakt mailowy prowadzi jedynie w przypadkach, gdy przesłana na skrzynkę pocztową wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Czas oczekiwania na wiadomość zwrotną może być nieco dłuższy w porównaniu do kontaktu telefonicznego.

PUP Jawor rejestracja bezrobotnych

Rejestracja bezrobotnych w PUP Jawor prowadzona jest na dwa sposoby. Status osoby bezrobotnej można uzyskać odwiedzając instytucje oraz dopełniając potrzebnych formalności. Dla pracowników PUP Jawor rejestracja bezrobotnych stanowi czynności rutynową. Z tego względu wszystkie formalności nie powinny zając zbyt dużo czasu. Jak uzyskać status osoby bezrobotnej w Jaworze? Koniecznie trzeba uzupełnić odpowiednie dokumenty, a także przedstawić świadectwo ukończenia szkoły, świadectwa pracy, jeżeli występuje konieczność zaświadczenia lekarskie. W Urzędzie Pracy w Jaworze rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. W związku z koniecznością potwierdzenia tożsamości, ta możliwość skierowana jest jedynie do osób posiadających Profil Zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny.

Mapa Urząd Pracy Jawor

Liczba wyświetleń: 868Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS