Urząd Pracy Kościan

PUP Kościan – Urząd Pracy Kościan

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Kościan – Urząd Pracy Kościan

Kościan Urząd Pracy rejestracja bezrobotnych. PUP Kościan oferty pracy, staże dla bezrobotnych. Aktualny kontakt PUP Kościan, telefony, godziny otwarcia.

PUP Kościan oferty pracy

Aby zapewnić mieszkańcom Kościana dostęp do szerokiej bazy informacji na temat miejsc posykujących pracowników, Urząd Pracy Kościan oferty pracy gromadzi w internetowej bazie. Dzięki temu mieszkańcy uzyskują łatwy dostęp do informacji na temat dostępnych stanowisk. Udostępnianie informacji przez PUP Kościan jest jedną z metod przeciwdziałania bezrobociu w powiecie.

Oferty pracy PUP Kościan zebrał w tabeli. Należy wiedzieć, że przeglądanie ofert pracy online jest nie tylko wygodne, ale również szybkie. Instytucja umożliwia interesantom filtrowanie wyników według własnych preferencji. Wszystkie wyniki można dopasować wobec miejsca pracy, wynagrodzenia czy godzin pracy. Dodatkowo PUP Kościan oferty udostępnia stacjonarnie w oddziale. Ta możliwość jest najczęściej wykorzystywana przez osoby które nie korzystają z Internetu.

Warto również wiedzieć, że Urząd Pracy Kościan oferty zatrudnienia skierowane dla osób niepełnosprawnych oznacza niebieską ikoną osoby na wózku inwalidzkim. Dostępna jest możliwość wyświetlenia jedynie ogłoszeń dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Urząd Pracy Kościan kontakt

Chcąc zapewnić interesantom możliwość łatwego skontaktowania się z instytucją Urząd Pracy Kościan udostępnia swoje dane kontaktowe, a także numery do pracowników przy stanowiskach których prowadzona jest obsługa interesantów. Oczywiście Urząd Pracy Kościan kontakt prowadzi jedynie w godzinach otwarcia. Połączenia telefoniczne obsługiwane są przez pracowników sekretariatu. W przypadku wiadomości wysyłanych pocztą elektroniczną należy pamiętać, aby były one podpisane, a także opatrzone tematem. Odpowiedzi na anonimowe zapytania nie są przesyłane. 

Adres: ul. Ks Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8, 64-000 Kościan
Telefon: (65) 512 10 14, (65) 512 10 55, (65) 512 14 40
E-mail: [email protected]

PUP Kościan kontakt mailowy zaleca w przypadku gdy zapytanie jest bardziej skomplikowane lub gdy odpowiedź na nie, nie musi zostać uzyskana natychmiastowo.

Godziny otwarcia Urzędu Pracy Kościan

Godziny otwarcia PUP Kościan nie są tożsame każdego dnia. Aktualnie w poniedziałki godziny otwarcia Urzędu Pracy w Kościanie różnią się od tych które obowiązują w inne dni robocze.

  • poniedziałek od 8:00 do 16:00
  • wtorek od 7:00 do 15:00
  • środa od 7:00 do 15:00
  • czwartek od 7:00 do 15:00
  • piątek od 7:00 do 15:00

Liczba wyświetleń: 1167Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS