PUP Milicz – Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Milicz – Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Bezpośredni kontakt z PUP Milicz – telefon, numer, adres. Szkolenia, kursy, staże Urząd Pracy Milicz. Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu oferty pracy.

Oferty pracy PUP Milicz

Zminimalizowanie bezrobocia przez PUP Milicz czyli Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu, udostępnia informacje na temat ofert pracy w powiecie. PUP Milicz ogłoszenia o pracę zbiera i umieszcza online na swojej stronie internetowej. Dzięki temu, że oferty pracy są dostępne w Internecie, co umożliwia to szybki i łatwy dostęp do aktualnych ofert dla osób poszukujących zatrudnienia. Ofert pracy, które są udostępnione online, są zróżnicowane pod względem wymaganego poziomu wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz wymaganych umiejętności. PUP Milicz oferuje również możliwość skorzystania z porad specjalistów ds. zatrudnienia.

Warto pamiętać, że udostępnione przez PUP Milicz oferty pracy są aktualizowane na bieżąco, więc warto regularnie sprawdzać dostępne oferty, aby nie przegapić interesującej propozycji. Informacje na temat wolnych stanowisk można uzyskać również w stacjonarnej placówce. Jeżeli występują problemy ze znalezieniem zatrudnienia, można rozważyć możliwość wzięcia udziału w programie stażowym.

PUP Milicz staże

Tabela online na stronie Urzędu Pracy w Miliczu zawiera również oferty stażu w różnych firmach i instytucjach. Na czym polega staż z PUP Milicz? Program stażowy z Urzędu Pracy w Miliczu skierowany jest do osób które nie przekroczyły 30 roku życia. Staż z PUP Milicz stanowi okazję do zdobycia potrzebnego doświadczenia zawodowego. Zaletą skorzystania z programu stażowego jest stypendium wypłacane co miesiąc, a także pewność późniejszego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. PUP Milicz staże realizuje przez cały rok, jednak termin rekrutacji jest mocno zależy od ilości osób chętnych oraz przyznanego na realizację celu funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Milicz

Adres: ul. Wojska Polskiego 40, 56-300 Milicz

Telefon: 71 38 42 041, 71 38 42 989

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Milicz:

Godziny urzędowania 7:30-15:30
Godziny obsługi klientów
Rejestracja bezrobotnych 8:00-15:00

Urząd Pracy w Miliczu

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Miliczu należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Milicz. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

Urząd Pracy Milicz kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Miliczu jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Miliczu kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Milicz jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Milicz jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Milicz

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Miliczu. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Miliczu zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Milicz należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Milicz zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Milicz

Liczba wyświetleń: 862Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS