ZUS Mińsk Mazowiecki

ZUS Mińsk Mazowiecki - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Mińsku Mazowieckim

Kategoria: ZUS

Województwo: mazowieckie

ZUS Mińsk Mazowiecki - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Mińsku Mazowieckim

ZUS Mińsk Mazowiecki kontakt z placówką. Godziny otwarcia i funkcjonowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Mińsku Mazowieckim. Adres, numer telefonu.

ZUS Mińsk Mazowiecki

ZUS Minśk Mazowiecki jest jedną z wielu placówek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Polsce, w których petenci mogą załatwić sprawy związane z działaniami powadzącymi przez tę jednostkę. ZUZ Mińsk Maz zajmuje się wieloma zadaniami z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jak każdy urząd posiada swój własny zasięg terytorialny, którym obejmuje miasta: Mińsk Mazowiecki, Sulejówek oraz gminy: Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Halinów, Jakubów, Kałuszyn, Latowicz, Mińsk Mazowiecki, Mrozy, Siennica, Stanisławów. Osoby zamieszkałe tereny podlegające pod Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Mińsku Mazowieckim mogą korzystać z usług jednostki w pierwszej kolejności. Urząd pobiera składki na ubezpieczenia takie jak: ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie społeczne. W jego placówce interesanci mogą ubiegać sie o wszelkiego rodzaju świadczenia i zasiłki. Jest to pewnego rodzaju pomoc dla społeczeństwa mieszkającego w jego zasięgu terytorialnym. Do świadczeń wypłacanych przez Mińsk Mazowiecki ZUS należą:

 • zasiłek chorobowy
 • zasiłek wyrównawczy
 • świadczenia rehabilitacyjne
 • zasiłek opiekuńczy
 • zasiłek macierzyński
 • emerytura
 • dodatek pielęgnacyjny
 • renta szkoleniowa
 • renta z tytułu niezdolności do pracy
 • renta rodzinna
 • dodatek do renty rodzinnej dla sieroty zupełnej
 • renta socjalna
 • zasilek pogrzebowy i inne.

ZUS Mińsk Mazowiecki oprócz tego ma również możliwość wysyłania petentów na rehabilitacje. W swojej placówce zatrudnia kwalifikowanych specjalistów, którzy są lekarzami orzecznikami. Ich zadaniem jest badanie interesantów starających się o świadczenia, przy których wymagane jest orzeczenie lekarskie. 

ZUS Mińsk Mazowiecki druki do pobrania potrzebne do wnioskowania i ubiegania się o świadczenia są dostępne w siedzibie zakładu oraz na jego stronie internetowej.

ZUS Mińsk Mazowiecki kontakt

ZUS Mińsk Mazowiecki jest państwową jednostką organizacyjną. Posiada chcarakter prawny, a jego siedziba znajduje się na ul. Warszawskiej 84 w Mińsku Mazowieckim. ZUS Mińsk Mazowiecki kontakt realizuje na podstawie połączeń telefonicznych z petentami oczekującymi pomocy i wsparcia od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Mińsku Mazowieckim. Inspektorat funkcjonuje oraz obsługuje swoich klientów od poniedziałku do piątku. W poniedziałki godziny otwarcia są niewiele dłuższe niż w pozostałe dni tygodnia: 08:00-17:00. Zaś od wtorku do piątku placówka jest czynna w godzinach: 08:00-15:00. Godziny otwarcia sa odgórnie ustalone i niezmienne. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Mińsk Mazowiecki w swojej siedzibie posiada wiele udogodnień dla osób niepełnopsrawnych takich, by mogli w wygodny i komfortowy sposób skorzytać z usług wykonywanych przez ZUS Mińsk Mazowiecki. Jendostka posiada również połączenie z infolinią, na którą można dzwonić w celu uzyskania potrzebnych informacji. Wyróżnione są numery telefonów do poszczególnych działów infolini ZUS, a należą do nich: program 500+, Polski Ład, Bon turystyczny itd. Na infolinii pracują dobrze wyszkoleni konsultanci, którzy posiadają odpowiednią więdzę i umiejętności potrzebne do niesienia pomocy interesantom. 

ZUS Mińsk Mazowiecki adres: ul. Warszawska 84, 05-300 Mińsk Mazowiecki

ZUS Mińsk Mazowiecki numer telefonu: 25 759 50 00

ZUS Mińsk Mazowiecki godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-17:00
Wtorek08:00-15:00
Środa08:00-15:00
Czwartek08:00-15:00
Piątek08:00-15:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Liczba wyświetleń: 1541Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS