PUP Oborniki – Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Oborniki – Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Urząd Pracy Oborniki godziny otwarcia, adres, kontakt. PUP Oborniki oferty pracy, praca w powiecie. Rejestracja bezrobotnych w PUP w Obornikach, staże, kursy.

Oferty pracy PUP Oborniki

PUP w Obornikach ma na celu pomoc osobom poszukującym pracy oraz przeciwdziałanie bezrobociu. Aby tego dokonać PUP Oborniki oferty pracy gromadzi z różnych źródeł oraz udostępnia w tabeli online. Osoby zainteresowane mogą znaleźć te oferty na stronie internetowej PUP Oborniki, gdzie mogą również sortować według swoich preferencji. Urząd Pracy Oborniki oferty pracy również udostępnia do wglądu bezpośrednio w swojej siedzibie dla osób, które potrzebują wsparcia w poszukiwaniu pracy.

Urząd pracy Oborniki staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Oborniki, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Obornik lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Oborniki staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Oborniki

Adres: ul. Sądowa 5, 64-600 Oborniki

Telefon: 61 653 66 36,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Oborniki:

poniedziałek-piątek 7:00-15:00

Urząd Pracy Oborniki

PUP (Powiatowy Urząd Pracy) w Obornikach to publiczna instytucja, która zajmuje się sprawami związanymi z zatrudnieniem i bezrobociem. Jako instytucja powiatowa, PUP Oborniki obsługuje interesantów z całego powiatu. Oferta Urzędu Pracy w Obornikach obejmuje m.in. dostępność różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomoc finansową dla osób bezrobotnych. PUP Oborniki pomaga również w poszukiwaniu pracy w Obornikach i okolicy oraz udziela informacji na temat rynku pracy.

Urząd Pracy Oborniki kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Obornikach jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Obornikach kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Oborniki jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Oborniki jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Oborniki

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Obornikach. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Obornikach zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Oborniki należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Oborniki zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Oborniki

Liczba wyświetleń: 692Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS