PUP Ząbkowice – Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Ząbkowice – Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach

PUP w Ząbkowicach kontakt z pracownikami – e-mail, telefon PUP Ząbkowice. Rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy w Urzędzie Pracy w Ząbkowicach.

PUP Ząbkowice oferty pracy

Aby zrealizować nałożony na PUP w Ząbkowicach obowiązek jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu, instytucja zbiera wszystkie dostępne ogłoszenia o pracę i udostępnia je osobom zainteresowanym. PUP Ząbkowice oferty pracy gromadzi między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie ofert zamieszczonych na stronie internetowej ma wiele zalet. Jedną z nich możliwość szybkiego sortowania wyników według upodobań petenta. Biorąc pod uwagę, iż nie każdy mieszkaniec powiatu będzie w stanie samodzielnie wyszukać oferty pracy PUP Ząbkowice udziela informacji na temat dostępnych stanowisk bezpośrednio w swojej siedzibie.

Urząd pracy Ząbkowice staże, kursy

W tabeli na stronie internetowej PUP Ząbkowice znajdują się również oferty stażu. Te ogłoszenia skierowane są do osób posiadających mniejsze doświadczenie zawodowe. Staż z Urzędu Pracy w Ząbkowicach jest sposobem na zdobycie potrzebnego doświadczenia a wraz z jednoczesną możliwością zarobku. Stażysta co miesiąc przyjmuje z PUP Ząbkowice stypendium stażowe

Kontakt Urząd Pracy Ząbkowice

Adres: ul. Powstańców Warszawy 7, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Telefon: (074) 8 166 700, (074) 8 166 724

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Ząbkowice:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

PUP w Ząbkowicach

Urząd Pracy Ząbkowice jest instytucją publiczną, do której w głównej mierze należy minimalizowanie stopy bezrobocia na terenie powiatu. Głównym celem Urzędu Pracy w Ząbkowicach jest udzielanie pomocy osobom bezrobotnym oraz pracodawcom. PUP Ząbkowice oferuje szeroki zakres usług, takich jak:

  • publikowanie ofert pracy
  • organizacja szkoleń, staży i kursów dla interesantów z Ząbkowic
  • dofinansowywanie przedsiębiorców działających na terenie Ząbkowic i powiatu

Urząd Pracy Ząbkowice kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Ząbkowicach jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Ząbkowicach kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Ząbkowice jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Ząbkowice jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Ząbkowice

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Ząbkowice należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Ząbkowice zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Ząbkowice

Liczba wyświetleń: 633Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS