Urząd Skarbowy Oświęcim

Urząd Skarbowy Oświęcim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: małopolskie

Urząd Skarbowy Oświęcim

Urząd Skarbowy w Oświęcimiu godziny otwarcia instytucji. Adres Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu kontakt, telefon. Urząd Skarbowy Oświęcim NIP, kod, PCC-3.

Urząd Skarbowy w Oświęcimiu kontakt

Aby skontaktować się z obsługą klienta Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu, można skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie jednym z najszybszych sposobów kontaktu z Urzędem Skarbowym w Oświęcimiu jest kontakt telefoniczny. Warto wiedzieć, że w Urzędzie Skarbowym Oświęcim funkcjonuje centrala telefoniczna, a także każde ze stanowisk, do których mogą zgłaszać się interesanci, obsługuje połączenia telefoniczne. Urząd Skarbowy Oświęcim kontaktuje się również za pomocą poczty elektronicznej. Wszyscy podatnicy, którzy rozliczają się w Urzędzie Skarbowym w Oświęcimiu, mogą przesyłać dodatkowe pytania na adres e-mail instytucji. 

Siedziba instytucji znajduje się przy ulicy Plebańskiej 2. Pod tym adresem realizowane są wszystkie formalności skarbowe. Dodatkowo interesanci mogą w tym oddziale KAS składać deklaracje skarbowe, a także wszelkie wnioski do Naczelnika instytucji.

Adres: ul. Plebańska 2, 32-600 Oświęcim
Centrala: 33 846 64 40
Sekretariat: 33 844 87 24
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Oświęcim kontakt mailowy obsługuje jedynie w przypadkach gdy w wiadomości znajdują się jasno określone dane kontaktowe nadawcy wraz z adresem zamieszkania. Dodatkowo wiadomość musi bym opatrzona tytułem. W innym przypadku  zgodnie z obowiązującym prawem pracownicy Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu nie są zobligowani do przesłania odpowiedzi na zapytanie.

Urząd Skarbowy w Oświęcimiu adres korespondencyjny

Jeżeli chodzi o adres korespondencyjny Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu, to jest on tożsamy z adresem siedziby. Jednak chcąc, aby wiadomość została skierowana do konkretnego wydziału, należy umieścić odpowiednią informację na kopercie. Jeżeli list będzie zaadresowany jedynie adresem, wiadomość zostanie odczytana przez jednego w urzędników w US Oświęcim, a następnie przekazana do odpowiedniego wydziału lub osoby.

Urząd Skarbowy Oświęcim NIP: 549 121 75 03

Urząd Skarbowy Oświęcim kod

Każdy Urząd Skarbowy posiada własny kod, który służy do identyfikacji instytucji podczas składania deklaracji elektronicznych. Kod Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu to 1220.

Urząd Skarbowy Oświęcim godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Oświęcimiu jest czynny tylko w wybranych godzinach w tygodniu.
Podobnie jak wszystkie inne urzędy skarbowe w województwie, Urząd Skarbowy Oświęcim godziny przyjęć w poniedziałki ustalił na od 8:00 do 18:00. W ten dzień godziny otwarcia są wydłużone, aby przyjąć większą liczbę osób potrzebujących pomocy przy rozliczeniach podatkowych. W pozostałe dni robocze, od wtorku do piątku, Urząd Skarbowy Oświęcim pracuje w godzinach od 8:00 do 15:00.

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-15:00

Oczywiście wizyty stacjonarne możliwe są tylko w godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu. Dodatkowym warunkiem jest wcześniejsza telefoniczna lub internetowa rezerwacja terminu wizyty.

Urząd Skarbowy Oświęcim PCC-3

Podatek od czynności cywilnoprawnych PCC-3 w Urzędzie Skarbowym w Oświęcimiu jest egzekwowany od mieszkańców np. po zakupie samochodu. Jeżeli chodzi o podatek PCC-3 Urząd Skarbowy Oświęcim, opłatę przyjmuje na indywidualne konto bankowe. Aby złożyć opłatę, najpierw należy pobrać formularz i odpowiednio go wypełnić. Kolejnym krokiem jest przekazanie dokumentu do placówki wybranym sposobem. Następnie odpowiednią opłatę można przekazać do US w Oświęcimiu.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Oświęcim

Jedynie mieszkańcy wybranych miast i wsi mogą zgłaszać się do Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu obejmuje oczywiście samo miasto Oświęcim, a także gminy Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator.
 

Liczba wyświetleń: 4858Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS