Urząd Pracy Oświęcim

PUP Oświęcim – Urząd Pracy Oświęcim

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Oświęcim – Urząd Pracy Oświęcim

PUP Oświęcim oferty pracy, staże w Powiatowy Urzędzie Pracy w Oświęcimiu. Aktualny kontakt PUP Oświęcim godziny otwarcia, telefon, adres.

Powiatowy Urząd Pracy Oświęcim jest instytucją rządową odpowiedzialną za wspieranie rynku pracy, a w szczególności osób bezrobotnych. Obecnie PUP w Oświęcimiu jest jedyną instytucją tego typu na terenie miasta.

PUP Oświęcim oferty pracy

Najważniejszym zadaniem Urzędu Pracy w Oświęcimiu jest znalezienie pracy dla osób bezrobotnych. To jednak nie wszystko, co może zaoferować PUP Oświęcim. Instytucja pomaga również osobom, które chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe, pracować i zdobywać doświadczenie.

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu jest jednym z miejsc do którego mogą zgłosić się osoby poszukujące zatrudnienia. Instytucja jaką jest PUP Oświęcim oferty pracy udostępnia wszystkim zainteresowanym. Dodatkowo w instytucji PUP Oświęcim praca wykonywana jest przez osoby które są w stanie pomóc wyszukać odpowiednie do wykształcenia oferty pracy, a także są w stanie pomóc w stworzeniu CV czy życiorysu.

Jeżeli chodzi o instytucje Urząd Pracy Oświęcim oferty pracy gromadzi on w wersji tradycyjnej w budynku instytucji, ale również online. Mając na celu wygodę interesantów publikowane przez PUP Oświęcim oferty pracy można w łatwy sposób filtrować według wielu zmiennych.

Urząd Pracy Oświęcim kontakt

Wiele osób poszukujących pracy oraz pracodawców poszukuje sposobu na skontaktowanie się z obsługą klienta w Urzędzie Pracy. Obecnie PUP Oświęcim kontakt z zainteresowanymi osobami prowadzi telefonicznie. Dodatkowo warto pamiętać, że kontakt z Urzędem Pracy w Oświęcimiu możliwy jest również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wysyłając wiadomość na adres mailowy Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu należy podać dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres) oraz przedmiot sprawy. W przypadku braku tych informacji w zapytaniu pracownicy PUP nie mają obowiązku udzielania odpowiedzi na zadane pytanie.

Adres:  Stanisława Wyspiańskiego 10, 32-600 Oświęcim
Telefon: 33 842 57 71
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Oświęcim przyjmuje dokumenty stacjonarnie w swojej siedzibie, ale także przez Internet. Jest to możliwe za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej.

PUP Oświęcim staż

Jedną z form aktywizacji zawodowej w PUP Oświęcim jest organizacja staży zawodowych. Warto wiedzieć, że staż to idealna możliwość na zdobycie doświadczenia w zakładzie pracy przy jednoczesnej możliwości uzyskania stypendium stażowego. Organizowany przez PUP Oświęcim Staż to idealna szansa na poszerzenie doświadczenia zawodowego, a także możliwość przedłużenia współpracy z pracodawcą na umowie o prace. PUP Oświęcim staże organizuje przez cały rok, jednak nie każdego miesiąca organizowana jest rekrutacja. Gdy nabór na staże w Urzędzie Pracy w Oświęcimiu zostaje ponowiony, na stronie instytucji pojawia się odpowiednia informacja. Dane dotyczące stazy można odnaleźć w zakładce PUP Oświęcim aktualności.

PUP Oświęcim godziny otwarcia

Aby uzyskać potrzebne wsparcie pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu, należy udać się osobiście do instytucji lub skontaktować się z nią na odległość. Jednak aby było to możliwe konieczne jest poznanie obecnych godzin otwarcia. Aktualne godziny otwarcia PUP Oświęcim nie są tożsame każdego dnia.

Godziny otwarcia PUP Oświęcim

poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:00
wtorek 7:00-16:00
piątek 7:00-14:00

Liczba wyświetleń: 1002Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS