PSSE Sanepid Oświęcim

Sanepid Oświęcim – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: małopolskie

Sanepid Oświęcim – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu

Sanepid Oświęcim numer telefonu, adres, godziny otwarcia. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Oświęcim badanie kału, książeczka, praca, druki

Sanepid Oświęcim kontakt

Instytucja, jaką jest Sanepid Oświęcim kontakt, zainteresowanym osobom umożliwia zdalny oraz osobisty. Zdalny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Oświęcimiu polega na skorzystaniu z numeru telefonu lub na wysłaniu wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że szybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji będzie skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może trwać nawet do kilku dni. Należy pamiętać, że wszystkie dostępne w Sanepid Oświęcim druki do pobrania umieszczone są na głównej stronie internetowej.

Sanepid Oświęcim telefon: 33 843 09 28
Adres e-mail: [email protected]

Sanepid Oświęcim adres: ul. Więźniów Oświęcimia 10, 32-600 Oświęcim

Sanepid Oświęcim praca

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna obsługiwana jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. W instytucji Sanepid Oświęcim praca dotyczy głównie ochrony ludzkiego zdrowia przed niekorzystnym wpływem czynników środowiska. Sanepid w Oświęcimiu sprawuje zapobiegawczy oraz bieżący nadzór sanitarny. Prowadzi również działalność zapobiegawczą, a także przeciwpandemiczną w zakresie chorób zakaźnych i chorób wynikających z warunków pracy. 

Sanepid Oświęcim książeczka sanepidowska

W jednostce Sanepid Oświęcim książeczka sanepidowska możliwa jest do uzyskania po wykonaniu odpowiednich badań. Czas oczekiwania na jej wydanie wynosi średnio do dwóch tygodni, a o tym jak długo jest ważna, decyduje lekarz. Przeprowadzane w Sanepid Oświęcim badanie kału polega na pobraniu kolejno przez trzy dni wymazów. Próbki należy oddać do laboratorium. Sanepid Oświęcim badania sanitarno-epidemiologiczna przeprowadza w celu wykluczenia u pacjenta chorób zakaźnych oraz pasożytniczych. Skierowanie na badania interesant może otrzymać od pracodawcy, ale może je zrealizować również bez obowiązku jego posiadania. 

Sanepid Oświęcim godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Sanepid Oświęcim godziny otwarcia, ma takie same, jak godziny, w których przyjmowani są petenci. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu otwarta jest od poniedziałku do piątku od 7:25 do 15:00. Sanepid w Oświęcimiu w weekendy nie obsługuje zainteresowanych osób. 

Sanepid Oświęcim godziny pracy:

  • Poniedziałek: 7:25-15:00
  • Wtorek: 7:25-15:00
  • Środa: 7:25-15:00
  • Czwartek: 7:25-15:00
  • Piątek: 7:25-15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 900Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS