Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna

Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna

Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna kontakt dla petentów, telefon, adres. Aktualny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Fabryczna. Urząd Skarbowy Wrocław-Fabryczna telefony.

Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna kontakt

We Wrocławiu mieści się kilka Urzędów Skarbowych, każdy z nich obsługuje mieszkańców innych ulic. Jeżeli chodzi o Urząd Skarbowy Fabryczna, znajduje się on przy ulicy Ostrowskiego 5. Instytucja Urząd Skarbowy Wrocław-Fabryczna kontakt z interesantami podlegającymi pod zasięg zakres obsługi Naczelnika Urzędu.

Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna adres: ul. Ostrowskiego 5, 53-238 Wrocław

Chcąc skontaktować się z centralą Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna, można skorzystać z podanego poniżej telefonu kontaktowego. Wrocław Fabryczna Urząd Skarbowy kontakt telefoniczny prowadzi jedynie w godzinach otwarcia instytucji. Warto wiedzieć, że wszelkie zapytania, które nie wymagają pilnej odpowiedzi pracowników, można skierować na adres poczty elektronicznej.

Telefon: (071) 79 77 300
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Wrocław-Fabryczna telefony

Poza numerem centrali Urzędy Skarbowego Fabryczna Wrocław, który obsługiwany jest przez automat, można skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem obsługującym dany zakres spraw. Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna kontakt przez telefon, możliwy jest po wybraniu odpowiedniego numeru kontaktowego z listy poniżej.

Urząd Skarbowy Wrocław-Fabryczna telefony

Urząd Skarbowy Wrocław-Fabryczna godziny otwarcia

Wrocław Urząd Skarbowy Fabryczna obsługuje podatników od poniedziałku do piątku. W pierwszy dzień tygodnia, jakim jest poniedziałek instytucja działa od 8:00 od 18:00. Natomiast od wtorku do piątku godziny otwarcia Urzędu Skarbowego Wrocław Fabryczna zostały skrócone do 15:00.

poniedziałek: 8.00-18.00
wtorek-piątek: 8.00-15.00 

Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna zasięg terytorialny

Stacjonarna obsługa w Urzędzie Skarbowym Fabryczna jest możliwa jedynie w godzinach pracy instytucji. Chcąc przekazać dokumenty do Urzędu Skarbowego 24/7, zaleca się skorzystać z usługi, jaką jest e-Urząd Skarbowy. W Urzędzie online nie obowiązuje rejonizacja. Natomiast Urząd Skarbowy Wrocław Fabryczna zasięg terytorialny posiada dostępny w formie PDF.

Liczba wyświetleń: 1745Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS