Urząd Marszałkowski Wrocław

Urząd Marszałkowski Wrocław

Kategoria: Urząd Marszałkowski

Województwo: dolnośląskie

Urząd Marszałkowski Wrocław

Wydział Środowiska, Wydział Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu. Urząd Marszałkowski Wrocław BDO, kontakt z instytucja, telefon, adres.

Urząd Marszałkowski Wrocław kontakt

Urząd Marszałkowski województwa dolnośląskiego mieści się we Wrocławiu, jest jednocześnie siedzibą Marszałka Województwa. Urząd Marszałkowski Wrocław kontaktuje się z zainteresowanymi osobami drogą elektroniczną i telefoniczną. Wszelkie zapytania kierowane na adres poczty elektronicznej Urzędu Marszałkowskiego muszą zawierać dane kontaktowe nadawcy oraz dokładny adres. Dodatkowo wiadomość musi zawierać temat, w przypadku gdy któregoś z wymienionych dokumentów zabraknie, pracownicy Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu nie są zobligowani do przesyłania odpowiedzi.

Oczywiście Urząd Marszałkowski Wrocław kontakt z interesantami realizuje także telefonicznie. Połączenia kierowane do instytucji obsługiwane są przez konsultantów telefonicznych centrali urzędu. Najszybszym sposobem na uzyskanie wsparcia telefonicznego jest skorzystanie z Centrum Informacji o Urzędzie. Infolinia działa pod numerem 71 776 90 00 i jest obsługiwana w godzinach pracy urzędu. 

Adres: Wybrzeże Juliusza Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław
Telefon: 71 776 90 00
E-mail: [email protected], [email protected], [email protected]

W instytucji jaką  jest Urząd Marszałkowski Wrocław praca wykonywana przez pracowników wykonywana jest z należytą starannością. Warto wiedzieć, że osoby które mają odpowiednie kwalifikacje mogą starać się o zatrudnienie w UM Wrocław. Urząd Marszałkowski Wrocław oferty pracy publikuje online na swojej stronie internetowej. Warto na bieżąco obserwować publikowane treści i w odpowiednim momencie zgłosić się do instytucji.

Urząd Marszałkowski Wrocław wydziały

Wrocław Urząd Marszałkowski to jednostka podzielona na wydziały w celu lepszej organizacji pracy. Każda z delegatur zajmuje się innymi sprawami. W instytucji określonej jako Urząd Marszałkowski Wrocław wydziały znajdują się w centralnym budynku pod podanym powyżej adresem. Wyjątek stanowi Wydział Środowiska Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu oraz Wydział Zdrowia.

Urząd Marszałkowski Wrocław Wydział Środowiska

Należy wiedzieć, że Wydział Środowiska Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu jest jedyną delegaturą urzędu która swoją siedzibę posiada ulokowaną w oddzielnym budynku. Wydział Środowiska mieści się przy ulicy Walońskiej 3-5. Czym zajmuje się delegatura? W zakres kompetencji Wydziału Środowiska wchodzi realizacja formalności związana z rejestrem BDO, a także pobieranie opłat środowiskowych czy recyklingowych. Warto wiedzieć, że Urząd Marszałkowski Wrocław Wydział Środowiska to delegatura która również obsługuje połączenia telefoniczne od interesantów. 

Adres: ul. Walońska 3-5, 50-413 Wrocław
Telefon: 71 770 40 72

Urząd Marszałkowski Wrocław Wydział Zdrowia

Jeżeli chodzi o Wydział Zdrowia, jest on podległy pod Departament Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu. Do jego zadań należy nadzór medyczny nad placówkami na terenie województwa dolnośląskiego. Jeżeli chodzi o kontakt z dyrekcją wydziału, jest on możliwy pod numerem +48 (71) 770 40 21.

Adres: ul.Walońska 3-5, 50-413 Wrocław, III-piętro

Urząd Marszałkowski Wrocław BDO

BDO – Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami, to centralny zbiór danych na temat produkcji odpadów przez przedsiębiorstwa i firmy. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość skontaktowania się w sprawie BDO z zespołem obsługującym formalności z tego zakresu wykorzystując formularz kontaktowy. Warto jednak wiedzieć, że mieszkańcy dolnego śląska mogą również skierować swoje zapytania do instytucji która zajmuje się sprawami z zakresu BDO na terenie województwa. Urząd Marszałkowski Wrocław BDO kontakt umożliwia telefonicznie pod numerem  71 776 90 00. W Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu sprawy związane z rejestrem BDO realizowane są przez specjalny oddział instytucji. 

Liczba wyświetleń: 21181Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS