NFZ Wrocław

Narodowy Fundusz Zdrowia Wrocław

Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ we Wrocławiu. Aktualny kontakt NFZ Wrocław, telefon, adres, numer. NFZ Wrocław sanatorium, skierowania.

NFZ Wrocław kontakt

Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, mieści się we Wrocławiu. Instytucja swoją stacjonarną siedzibę posiada zlokalizowaną przy ulicy Traugutta 55. W tym miejscu w odpowiednich godzinach interesanci mogą realizować formalności. 

NFZ Wrocław kontakt z pacjentami obsługuje na wiele sposobów. Chcąc skontaktować się z instytucją, należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy lub skorzystać z poczty elektronicznej. Jak wiadomo kontakt z interesantami NFZ Wrocław realizuje jedynie w czasie pracy instytucji. Warto pamiętać, że NFZ Wrocław kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej 

Adres: ul. Generała Romualda Traugutta 55, 50-416 Wrocław
Fax: 71 797 93 25
E-mail: [email protected]

Warto wiedzieć, że NFZ Wrocław kontakt telefoniczny realizuje pod kilkoma numerami. Poniżej dostępna jest pełna lisa numerów kontaktowych dla pacjentów.

NFZ Wrocław telefon

Niektóre z podanych telefonów NFZ Wrocław nie gwarantują połączenia z konsultantem. Jest tak w przypadku całodobowej automatycznej infolinii. Po wybraniu po danego numeru można osłuchać komunikat dotyczący systemu opieki zdrowotnej i dostępnych w ramach ubezpieczenia usługach.

Informacja: 71/ 79 79 100
Całodobowa automatyczna infolinia: 71/ 79 79 101
Informacja o kartach EKUZ oraz formularzach UE: 71/ 79 79 131
Informacja w sprawie zwrotu kosztów leczenia w krajach UE/EFTA: 71/ 79 79 162
Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne: 71/ 79 79 130
EWUŚ: 71/ 79 79 199

DOW NFZ Wrocław godziny otwarcia

Instytucja NFZ Wrocław, oczywiście nie prowadzi całodobowej obsługi interesantów. Praca wykonywana jest w godzinach 8:00-16:00 w dni od poniedziałku do piątku. Warto jednak pamiętać, że całodobowa obsługa pacjentów jest dostępna pod głównym numerem NFZ. Aktualnie nie ma planów zmiany godzin otwarcia NFZ we Wrocławiu. Jednak w przypadku zmiany, dane na stronie również zostaną zaktualizowane.

poniedziałek-piątek 8:00-16:00

NFZ Wrocław sanatorium

Gdzie złożyć wniosek o sanatorium NFZ Wrocław? Takie dokumenty należy przekazać do stacjonarnej siedziby Dolnośląskiego Wojewódzkiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu. Oczywiście wnioski mogą być również składane do delegatur instytucji na terenie województwa dolnośląskiego. NFZ Wrocław sanatoria oraz informacje z tym związane można uzyskać stacjonarnie lub wybierając odpowiedni numer kontaktowy. Informacje na temat leczenia w sanatorium można uzyskać dzwoniąc na numer 71/79 79 150 lub 156.

NFZ Wrocław sanatorium telefon

Dla dorosłych: 71/ 79 79 113
Dla dzieci: 71/ 79 79 163

Liczba wyświetleń: 18335NFZ gdzie się leczyć Wrocław?

W dzisiejszych czasach regularne wizyty i badania są czymś normalnym. Niestety ze względu na wysoką cenę badań oferowane przez prywatnych lekarzy wiele osób nie może sobie na nie pozwolić. W takim momencie mieszkańcy Wrocławia mogą zadawać sobie pytanie, gdzie leczyć się na NFZ Wrocław? Najłatwiejszym sposobem na uzyskanie odpowiedzi na to pytanie jest odnalezienie listy placówek medycznych we Wrocławiu, które posiadają podpisaną umowę z NFZ. To właśnie w tych miejscach można skorzystać z darmowej opieki medycznej.

Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS