Oddział ZUS Wrocław

ZUS Wrocław

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: dolnośląskie

ZUS Wrocław

ZUS Wrocław Pretficza, Litomska, Reymonta. ZUS infolinia Wrocław, telefoniczna obsługa klienta. ZUS Wrocław telefon, kontakt telefoniczny z oddziałem.

Planując wizytę w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu, warto wcześniej uzyskać informacje na temat funkcjonowania i działalności oddziału. Na terenie miasta Wrocławia działa jeden oddział ZUS. Warto jednak wiedzieć, że w mieście budynek ZUS Wrocław mieści się w trzech lokalizacjach:

 1. ul. Pretficza 11, 50-930 Wrocław
 2. ul. Reymonta 4/6, 50-225 Wrocław
 3. ul. Litomska 36, 53-641 Wrocław

Poniżej można odnaleźć wszystkie niezbędne informacje takie jak sposoby składania wniosków, lokalizacje ZUS we Wrocławiu i godziny otwarcia. Sposoby komunikacji z ZUS Wrocław oraz numer telefonu na infolinię są również zamieszczone poniżej. Warto dowiedzieć się więcej na temat świadczeń i składek.

Tym, co różni odróżnia oddziały ZUS we Wrocławiu jest zasięg terytorialny. Każda z jednostek obsługuje mieszkańców innej części miasta, a także wybranych okolicznych gmin.

ZUS Wrocław Pretficza

Należy wiedzieć, że ZUS Wrocław ul Pretficza to adres główny na który zarejestrowana jest instytucja. W tej siedzibie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu działa także infolinia telefoniczna. Formalności jakie można zrealizować w ZUS Pretficza Wrocław związane są zarówno z emeryturami, rentami jak i świadczeniem 500+ czy bonem turystycznym. 

Adres: ul. Pretficza 11, 50-930 Wrocław

ZUS Pretficza Wrocław telefon obsługuje w godzinach otwarcia. Aby skontaktować się z oddziałem, należy wybrać numer centrali (22) 560 16 00. Kontakt telefoniczny umożliwi konsultacje z zatrudnionymi w jednostce specjalistami.

ZUS Wrocław Pretficza telefon: (22) 560 16 00

ZUS Wrocław Litomska

Jednostka jaką jest ZUS Litomska Wrocław obsługuje klientów ze wszystkich grup. W oddziale potrzebne sprawy mogą załatwić zarówno osoby ubezpieczone jak i płatnicy składek. Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny bezpośrednio z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych możliwy jest on pod numerem infolinii.

Adres: ul. Litomska 36, 53-641 Wrocław

Dodatkową informacją dotyczącą placówki Wrocław Litomska ZUS jest fakt, iż ze względu na to, jakie dzielnice obejmuje nazywana jest przez mieszkańców również jako ZUS Wrocław Fabryczna.

ZUS Wrocław Reymonta

Adres: ul. Władysława Reymonta 4/6, 50-225 Wrocław

W związku z remontem w oddziale ZUS Reymonta Wrocław, klienci nie mogą zrealizować formalności w budynku. Oczywiście pozostałe dwa referaty Zakładu Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu przyjmują petentów podległych pod chwilowo niedostępny oddział ZUS Wrocław.

ZUS Wrocław godziny otwarcia

Wrocław ZUS funkcjonuje we wszystkie dni robocze, w zależności od dnia tygodnia godziny otwarcia ZUS Wrocław mogą się różnić. Różnice w dostępności funkcjonujących na terenie miasta oddziałów, nie istnieją. Obecnie ZUS Wrocław godziny otwarcia ujednolicił, co oznacza, iż jednostki przy ulicy, Litomskiej, Pretficza oraz Reymonta nie różnią się między sobą. Oczywiście do zakończenia remontu jednostka przy ulicy Reymonta pozostaje niedostępna.

 • poniedziałek: 08:00-18:00
 • wtorek: 08:00-15:00
 • środa: 08:00-15:00
 • czwartek: 08:00-15:00
 • piątek: 08:00-15:00
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

ZUS infolinia Wrocław

Chcąc ułatwić komunikacje z petentami ZUS oddział we Wrocławiu, posiada telefoniczną infolinię. Warto dodać, iż infolinia ZUS Wrocław nie jest obsługiwana bezpośrednio w instytucji. Połączenia skierowane na numer infolinii ZUS we Wrocławiu są przetwarzane przez konsultantów Centrum Obsługi Telefonicznej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Mimo wszystko warto korzystać z infolinii telefonicznej ZUS Wrocław, podczas rozmowy można uzyskać odpowiedzi na wszelkie zapytania związane z oddziałem we Wrocławiu. 

ZUS Wrocław telefon: (22) 560 16 00

Liczba wyświetleń: 8759Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS