Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki kontakt dla podatników, telefony, adres. Aktualne godziny otwarcia instytucji. Centrum obsługi Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki.

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki kontakt

Jednym z Urzędów Skarbowych znajdujących się w stolicy województwa dolnośląskiego – Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki. Instytucja znajduje się przy ulicy Sztabowej 100. Osoby, które chcą skontaktować się z obsługą podatnika w oddziale mogą skorzystać z dostępnych form kontaktu. Wrocław Krzyki Urząd Skarbowy kontakt realizuje z wykorzystaniem poczty elektronicznej pod adresem [email protected]

Urząd Skarbowy Krzyki kontakt obsługuje również drogą telefoniczną. Poniżej dostępna jest pełna baza telefonów kontaktowych w US Wrocław Krzyki. Jeżeli nie ma potrzeby kontaktu z konkretnym stanowiskiem należy wybrać numer fax sekretariatu.

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki adres: ul. Sztabowa 100, 53-310 Wrocław
E-mail: [email protected]
FAX: 71 37 32 217

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki centrum obsługi

Czym jest Centrum Obsługi? W tym miejscu podatnicy mogą uzyskać wsparcie w realizacji formalności. Warto pamiętać, że w instytucji Urząd Skarbowy Wrocław-Krzyki Centrum Obsługi jest odstępne dla wszystkich zainteresowanych niezależnie od miejsca zamieszkania. Jedno z takich centrów mieści się w budynku US Krzyki Wrocław.

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki telefony

Praca Urzędu Skarbowego Krzyki we Wrocławiu została przeorganizowana. W instytucji miejsce przyjmowania interesantów jest uzależnione od pierwszej litry nazwiska. Taka sama zasada ma swoje zastosowanie w przypadku wyboru odpowiedniego telefonu kontaktowego. Urząd Skarbowy Wrocław-Krzyki telefony są dostępne w pliku PDF. W spisie telefonów uwzględniono także numer pokoju, w którym formalności są realizowane.

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki zasięg terytorialny

Oczywiście nie wszyscy mieszkańcy Wrocławia mogą skierować się do Urzędu Skarbowego Krzyki. Ciągle aktualna jest rejonizacja w Urzędach Skarbowych w Polsce. Z tego powodu również Urząd Skarbowy Wrocław-Krzyki zasięg terytorialny posiada. Dokładny spis ulic jest dostępny formie PDF.

Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki godziny otwarcia

Wrocław Urząd Skarbowy Krzyki jest dostępny dla podatników od 8:00 do 18:00 w poniedziałki. Takie godziny pracy nie obowiązują przez cały tydzień. W pozostałe dni robocze Urząd Skarbowy Wrocław Krzyki działa od 8:00 do 15:00. Należy pamiętać, że obsługa klientów US Krzyki Wrocław jest możliwa jedynie dla osób, które dokonały rejestracji online lub telefoniczne.

Liczba wyświetleń: 2681Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS