Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole

Urząd Skarbowy Wrocław-Psie Pole

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Wrocław-Psie Pole

Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole kontakt, telefon, adres. Aktualny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole. Godziny otwarcia US Wrocław Psie Pole.

Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole kontakt

Urząd Skarbowy Wrocław-Psie Pole jest jednym z kilku dostępnych Urzędów Skarbowych we Wrocławiu. Mieści się przy ulicy Trzebnickiej 33. Naczelnik Urzędu Skarbowego Wrocław Psie Pole jest odpowiedzialny za obsługę klientów objętych zakresem jego działania.

Oddział KAS jakim jest Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole kontakt z interesantami prowadzi na wiele sposobów. Obecnie jednym z najczęściej wykorzystaniem przez interesantów sposobów na skontaktowanie się z obsługą klienta w instytucji jest telefon. W Urzędzie Skarbowym Psie Pole Wrocław działa centrala telefoniczna. Dodatkowo interesanci mogą korzystać z pomocy pracowników sekretariatu. 

W przypadku poczty elektronicznej Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole kontakt obsługuje w petentami których wiadomość była odpowiednio przygotowana. Mail musi zawierać aktualne dane kontaktowe nadawcy – przynajmniej imię, nazwisko, adres. Dodatkowo treść maila musi być opatrzona tematem. 

Adres: ul. Trzebnicka 33, 50-231 Wrocław
Centrala: 71 326 52 00
Sekretariat: 71 326 52 77
Fax: 71 329 17 86
E-mail: [email protected]

Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole adres korespondencyjny

Dokumenty czy pisma do Urzędu Skarbowego Wrocław Psie Pole mogą być przesyłane poprzez tradycyjną pocztę. Warto jednak pamiętać, że czas odpowiedzi pracowników US może się wydłużyć. Adres Urzędu Skarbowego Wrocław Psie Pole jaki należy umieścić na kopercie jest tożsamy z tym pod którym mieści się siedziba.

Adres: ul. Trzebnicka 33, 50-231 Wrocław

Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole telefon

Poza numerem centrali w Urzędzie Skarbowym Wrocław Psie Pole, dostępne są również telefony do stanowisk prowadzących obsługę interesantów. Warto wiedzieć, że Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole telefony udostępnia w formie pliku pdf. Podane numery kontaktowe w Urzędzie Skarbowym Wrocław Psie Pole są obsługiwane przez pracowników w godzinach otwarcia przez wszystkie dni robocze.

Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole godziny otwarcia

Urząd Skarbowy Psie Pole we Wrocławiu jest czynny od poniedziałku do piątku. W poniedziałki instytucja działa w godzinach od 8:00 do 18:00, a od wtorku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Należy pamiętać, aby przed stacjonarną wizytą umówić jej termin w Urzędzie Skarbowym Wrocław Psie Pole online.

Urząd Skarbowy Wrocław-Psie Pole godziny otwarcia

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-15:00

Urząd Skarbowy Wrocław Psie Pole zasięg terytorialny

Obszar jaki obejmuje instytucja, czyli zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Wrocław Psie Pole obejmuje część miasta o nazwie Psie Pole. Wszystkie osoby zainteresowane mogą uzyskać dokładny spis ulic.

Liczba wyświetleń: 2360Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS