Urząd Skarbowy Zabrze

Urząd Skarbowy Zabrze

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: śląskie

Urząd Skarbowy Zabrze

Urząd Skarbowy Zabrze kontakt bezpośredni, telefony w instytucji. Urząd Skarbowy Zabrze godziny otwarcia, obsługa interesantów. Rozliczenie przez Internet US Zabrze.

Urząd Skarbowy w Zabrzu jest instytucją publiczną, której obowiązkiem jest udzielanie rzetelnych i aktualnych informacji w sprawach podatkowych. Zajmuje się osobami, które mieszkają lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie działania instytucji. Pracownicy US Zabrze załatwiają takie sprawy, jak podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) czy podatek akcyzowy.

Urząd Skarbowy Zabrze kontakt

Urząd Skarbowy Zabrze jest jednym z oddziałów Krajowej Administracji Skarbowej. Jednostka podatkowa mieści się przy ul. Bytomskiej 2. Urząd Skarbowy w Zabrzu kontakt z podatnikami prowadzi między innymi telefonicznie i mailowo. Warto wiedzieć, że numer 32 277 76 00 jest obsługiwany przez konsultanta centrali telefonicznej. Urząd Skarbowy Zabrze kontakt obsługuje jedynie w godzinach otwarcia. Oczywiście wynika to z faktu, iż poza godzinami otwarcia pracownicy nie są dostępni bezpośrednio w instytucji.

Telefon: 32 277 76 00
E-mail: sekretariat.us.zabrze@ mf.gov.pl

Urząd Skarbowy w Zabrzu adres

ul. Bytomska 2, 41-800 Zabrze

Urząd Skarbowy Zabrze godziny otwarcia

Aktualnie Urząd Skarbowy w Zabrzu jest czynny od poniedziałku do piątku. W poniedziałki można odwiedzić placówkę w godzinach od 8.00 do 18.00, a od wtorku do piątku w godzianch 8:00-14:30. W instytucji Urząd Skarbowy Zabrze godziny urzędowania zostały wydłużóne w celu ułatwienia interesantom realizacji formalności.

Warto dodać, że stacjonarna obsługa klienta jest możliwa po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Dzwoniąc pod następujące numery: 516 230 852 lub 32 277 76 25 można uzyskać informacje o dostępnych terminach wizyt w Urzędzie Skarbowym w Zabrzu. Jeżeli termin spotkania w US Zabrze nie został potwierdzony, interesant nie może liczyć na obsługę ze strony praconwików. Bez wcześniejszej zapowiedzi można jedynie pozostawić dokumenty w urnie.

Urząd Skarbowy Zabrze rozliczenie przez Internet

Jedną z wygodniejszych form zakończenia roku podatkowego jest rozliczenie się przez Internet. Aby skorzytsać z tej możliwości interesanci muszą posiadać dostęp do usługi e-Urząd Skarbowy. Niewiele osób wie że rozliczenie podatku online, jest sprawdzane przez Urząd pod którego zasięg terytorialny podlega interesant. Mimo to Urząd Skarbowy Zabrze rozliczenie przez Internet sprawdza równie skrupulatnie co rozliczenia w formie papierowej.

Liczba wyświetleń: 854Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS