MOPR Zabrze

MOPR Zabrze – Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu

Opublikowano:

Kategoria: MOPS

Województwo: śląskie

MOPR Zabrze – Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu

MOPR Zabrze godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu praca, zasiłek rodzinny, druki do pobrania.

MOPR Zabrze godziny otwarcia

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu, czyli MOPR Zabrze godziny otwarcia ma jednoznaczne z godzinami, w których obsługuje interesantów. W weekendy Zabrze MOPR jest nieczynny. Osoby, które planują odbyć osobistą wizytę w instytucji, mogą dokonać wcześniej rezerwacji terminu, dzięki temu będą mogli uniknąć często zdarzającej się kolejki.

MOPR Zabrze godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-17:00
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:00-15:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

MOPR Zabrze kontakt

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu zdalny kontakt z interesantem umożliwia za pomocą numeru telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto pamiętać, że MOPR Zabrze kontakt umożliwia tylko w czasie godzin otwarcia. W przypadku pilnej do załatwienia sprawy należy korzystać z kontaktu telefonicznego ze względu na dużo dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową.

MOPS Zabrze numer telefonu: 32 277 78 00, 32 277 78 01

MOPR Zabrze adres e-mail: [email protected]

MOPR Zabrze adres: ul. 3 Maja 16, 41-800 Zabrze

MOPR Zabrze zasiłki 

W instytucji MOPR Zabrze zasiłki rodzinne przysługują rodzicom, a także osobie uczącej się. Zasiłek rodzinny w MOPR Zabrze przysługuje na dziecko do 18 roku życia lub podczas nauki do 24 roku życia. Wysokość zasiłku rodzinnego jest zależna od wieku dziecka. Rodzinie przysługuje również jednorazowy dodatek z tytułu urodzenia dziecka o wysokości 1000 zł. 

MOPR Zabrze druki do pobrania

Wszystkie dostępne w MOPR Zabrze druki do pobrania oraz formularze są udostępnione na stronie internetowej. Każda osoba posiadająca dostęp do internetu bez problemu może je pobrać oraz wydrukować. Wnioski można składać również drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, który pozwala zaoszczędzić wiele czasu ze względu na brak konieczności wychodzenia z domu.

MOPR Zabrze praca

W jednostce organizacyjnej MOPR Zabrze praca jest bardzo odpowiedzialna oraz wymaga odpowiedniego wykształcenia oraz doświadczenia. Interesanci, którzy ubiegają się o zatrudnienie w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Zabrzu powinni posiadać wykształcenie wyższe w kierunku psychologia, socjologia, czy praca socjalna. Pracujące w MOPR Zabrze osoby posiadają umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, które są niezbędne podczas wykonywania tej pracy. Polega głównie na udzielaniu pomocy oraz wsparcia rodzinom, które znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej. 

Liczba wyświetleń: 778Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS