Powiatowy Urząd Pracy Zabrze

Urząd Pracy Zabrze

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

Urząd Pracy Zabrze

Powiatowy Urzad Pracy Zabrzu kontakt dla interesantów. PUP Zabrze oferty pracy w powiecie i okolicy. Godziny pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu.

PUP Zabrze kontakt

Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu znajduje się na placu Krakowskim. Głównym zadaniem instytucji jest zmniejszenie bezrobocia w powiecie. Z tego względu PUP Zabrze oferty pracy udostępnia dla zainteresowanych. 

Aby skontaktować się z obsługą interesanta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zabrzu, warto skorzystać z podanych poniżej danych kontaktowych. Aktualnie PUP Zabrze kontakt z interesantami realizuje mailowo i telefoniczne. 

Adres: pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze
Telefon: +48 32 277 90 00
Fax: +48 32 277 90 49
E-mail: sekretariat @pupzabrze.pl

Zabrze Urząd Pracy – godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta jest prowadzona jedynie w wybranych godzinach w tygodniu. Warto przeglądnąć godziny otwarcia PUP Zabrze przed osobistą wizytą. Instytucja jest czynna do poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Natomiast rejestracja bezrobotnych w Zabrzu prowadzona jest od 8:00 do 13:30.

Godziny otwarcia PUP Zabrze
poniedziałek-piątek 8:00-15:00

Rejestracja bezrobotnych
poniedziałek-piątek 8:00-13:30

Urząd Pracy Zabrze wnioski

Wnioski o pomoc czy refundacje ze strony Urzędu Pracy w Zabrzu można złożyć przy odpowiednim stanowisku. Pozytywną informacją dla interesantów jest możliwość składania wniosków online. Na takie działanie pozwala platforma ePUAP. PUP Zabrze wzory dokumentów udostępnia na swojej stronie.

Urząd Pracy Zabrze oferty pracy

Jak wynika z oficjalnych dokumentów głównym zadaniem Urzędu Pracy jest zmniejszanie stopy bezrobocia. Z tego względu Urząd Pracy Zabrze oferty udostępnia interesantom online. Ciekawą informacją jest, iż dostępne są oferty pracy w powiecie, ale również na terenie Polski. Oferty pracy Zabrze PUP publikuje w formie tabeli. Poszukując pracy warto przeglądać dostępne oferty na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu.

Liczba wyświetleń: 1298Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS