Urząd Miasta Zabrze

Urząd Miasta Zabrze

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Zabrze

Urząd Miasta Zabrze kontakt dla interesantów. Dostępne informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Zabrzu. Urząd Miasta Zabrze wydział komunikacji kontakt.

Urząd Miasta Zabrze kontakt

Urząd Miejski w Zabrzu jest dostępny dla interesantów od poniedziałku do piątku. W poniedziałku urząd jest czynny od 7:30 do 17:00, natomiast w pozostałe dni robocze w godzinach 7:30-15:30. Urząd Miejski Zabrze znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich. Urząd Miasta Zabrza kontakt petenci mogą zrealizować telefonicznie pod numerem (32) 37 33 300. Połączenia telefoniczne obsługiwane są w godzinach pracy instytucji.

Urząd Miasta Zabrze telefon: (32) 37 33 300
Adres: ul. Powstańców Śląskich 5-7, 41-800 Zabrze

Punkt Obsługi Klienta Urzędu Miasta Zabrze znajduje się w głównym budynku urzędu, natomiast Sala Obsługi Klienta znajduje się przy ulicy Wolności 286 w Zabrzu. Wsparcie chętnych prowadzone jest w godzinach pracy UM Zabrze.

Urząd Miasta Zabrze Wydział Komunikacji

Zabrze Urząd Miasta posiada Wydział Komunikacji, który zajmuje się między innymi rejestracją pojazdów, wydawaniem PKK oraz dokumentów prawa jazdy, a także cofaniem wydanych uprawnień do kierowania pojazdami. Wydział Komunikacji Zabrze nie znajduje się w głównym budynku UM. Naczelniczka wydziału urzęduje w pokoju numer 102.

Adres: ul. Wolności 286, 41-800 Zabrze 

Urząd Miasta Zabrze Wydział Komunikacji udziela informacji telefonicznych osobom zainteresowanym. Chcąc skontaktować się z odpowiednią osobą w Wydziale Komunikacji w Zabrzu, zaleca się skorzystanie z jednego z podanych numerów telefonu. Dodatkowo wszystkie pytania można kierować drogą mailową na adres [email protected].

Zapytania w sprawie prawa jazdy można kierować do konsultantów telefonicznych pod numerem (32) 37 33 336 /323. Jeżeli chodzi o rejestracje pojazdów, należy wybrać jeden z numerów (32) 37 33 561 /570 /571 /314. W sprawie transportu drogowego informacje udzielane są pod numerem (32) 37 33 509. Każdy z podanych numerów telefonu jest obsługiwany w godzinach pracy instytucji, jaką jest Urząd Miasta w Zabrzu.

Urząd Miasta Zabrze wydziały

Struktura Urzędu Miasta w Zabrzu została podzielona na wydziały w celu łatwiejszego realizowania formalności mieszkańców. Rozwiązanie jest nieskomplikowane, interesanci mogą w łatwy sposób uzyskać informacje, do którego wydziału się udać. Do najczęściej odwiedzanych przez petentów wydziałów należy Wydział Budownictwa, Wydział Ekologii, Wydział Gospodarowania Odpadami Komunalnymi, Wydział Komunikacji, Wydział Obsługi Klienta, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Podatków i Opłat Lokalnych. Oczywiście w Urzędzie Miasta w Zabrzu funkcjonują także inne wydziały, których zadaniem jest wewnętrzna obsługa instytucji Wydział Budżetu i Analiz Finansowych, Wydział Rozwoju Urzędu czy Wydział Organizacyjno-Finansowy. Urząd Miasta Zabrze wydziały nie koniecznie znajdują się pod jednym adresem, warto skontaktować się telefonicznie z wybranym oddziałem lub z sekretariatem instytucji.

Liczba wyświetleń: 2131Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS