Wydział Komunikacji Opole

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: opolskie

Wydział Komunikacji Opole

Wydział Komunikacji Opole rezerwacja wizyty, upoważnienie, pełnomocnictwo. Wydział Komunikacji w Opolu wniosek o wydanie prawa jazdy, druki.

Wydział Komunikacji Opole kontakt

Wszystkim zainteresowanym osobom Wydział Komunikacji Opole kontakt umożliwia na kilka sposobów. Petenci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielane są najszybciej jak to możliwe. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Opolu można uzyskać również korzystając z numeru. Realizując połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji Opola w danej chwili można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie zapytania. Harmonogram dotyczący godzin otwarcia wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi zostały opublikowane powyżej.

Wydział Komunikacji Opole rezerwacja wizyty

Możliwa do zrealizowania w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji Opole rezerwacja wizyty stacjonarnej jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Opola i okolic. Aby zarezerwować termin przez Internet, należy podać swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Petenci mogą zarezerwować wizytę także przez telefon. Dzięki temu nie trzeba spędzać długiego czasu w kolejce, aby załatwić wszelkie formalności.

Kontakt Wydział Komunikacji Opole

Adres: 1 Maja 29 45-068 Opole

Telefon: 77 541 51 50, 77 541 51 60

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Opole:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:00
  • Środa 7:30-15:00
  • Czwartek 7:30-15:00
  • Piątek 7:30-13:30

Wydział Komunikacji Opole

Udając się do Wydziału Komunikacji interesanci mogą załatwić wiele różnych spraw, które są związane przede wszystkim z pojazdami. Wydział Komunikacji Opole realizuje sprawy z zakresu transportu drogowego, ruchu drogowego oraz zarządzania ruchem na drogach publicznych. Jeśli chodzi o transport drogowy, to pracownicy Wydziału Komunikacji Opola wydają zezwolenia, zaświadczenia, a także licencje na kierowanie pojazdami. Mają oni możliwość zatrzymania prawa jazdy oraz wydają decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Ten wydział prowadzi również ewidencje i kontrolę Stacji Kontroli Pojazdów oraz Ośrodków Szkolenia Kierowców. Wydaje uprawnienia dla wykładowców, a także instruktorów nauki jazdy.

Wydział Komunikacji Opole rejestracja pojazdu

Do zarejestrowania samochodu zobowiązany jest jego właściciel. Realizowana przez Wydział Komunikacji Opole rejestracja pojazdu wymaga zabrania ze sobą wszystkich wymaganych dokumentów. Należy do nich między innymi dowód tożsamości, umowa kupna-sprzedaży, karta pojazdu, dowód rejestracyjny, a także tablica rejestracyjna, tylko wtedy, jeżeli została wydana. Najlepszą opcją będzie osobiste stawienie się w placówce. Istnieje jednak możliwość zrealizowania całej procedury przez osobę, która uzyskała pełnomocnictwo. Rejestracja samochodu w Wydziale Komunikacji w Opolu jest usługą płatną. Wydział Komunikacji Opole cennik za usługi udostępnia do informacji publicznej online. Niektóre z formalności są bezpłatne, za inne niestety trzeba uiścić stosowną opłatę.

Wydział Komunikacji Opole wyrejestrowanie pojazdu

Przyczyn wyrejestrowania pojazdu może być wiele. Przede wszystkim są wywóz pojazdu z kraju, kradzież, a także zniszczenie. Wydział Komunikacji Opole wyrejestrowanie pojazdu realizuje po złożeniu przez petenta odpowiedniego wniosku. Obowiązkowe jest przedstawienie dowodu uiszczenia opłaty, a także dowodu własności pojazdu. Po przekazaniu informacji do instytucji, Wydział Komunikacji Opole wyrejestrowanie pojazdu zapisze w systemie.

Mapa Wydział Komunikacji Opole

Liczba wyświetleń: 411Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS