Urząd Marszałkowski Opole

Urząd Marszałkowski Opole

Kategoria: Urząd Marszałkowski

Województwo: opolskie

Urząd Marszałkowski Opole

Urząd Marszałkowski Opole godziny otwarcia, numer telefonu, adres. Opole Urząd Marszałkowski opłata recyklingowa, praca, BDO, Ochrona Środowiska.

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego kontakt

Placówka, którą jest Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego kontakt zainteresowanym osobom, umożliwia za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Warto wiedzieć, że w przypadku pilnej do załatwienia sprawy, należy korzystać z kontaktu telefonicznego, ze względu na znacznie dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową jest o wiele dłuższy. Urząd Marszałkowski Opole wszystkich niezbędnych informacji może udzielić petentom tylko w godzinach otwarcia. 

Urząd Marszałkowski Opole numery telefonu:

 • Telefon bezpośredni do Urzędu: 77 541 64 10
 • Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich: 77 4482 116
 • Departament Organizacyjno-Administracyjny: 77 5416 389
 • Departament Funduszy Europejskich: 77 5416 260
 • Departament Zdrowia i Polityki Społecznej: 77 444 55 23
 • Departament Infrastruktury i Gospodarki: 77 4482 303
 • Departament Finansów: 77 5416 545
 • Biuro Kontroli i Audytu: 77 44 45 527
 • Departament Organizacyjno-Administracyjny: 77 5416 259
 • Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego: 77 44 67 849

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego adres e-mail: [email protected]
Urząd Marszałkowski Opole adres: Piastowska 14, 45-082 Opole

Urząd Marszałkowski Opole godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Urząd Marszałkowski Opole godziny otwarcia, posiada od poniedziałku do piątku takie same. Opole Urząd Marszałkowski przyjmuje zainteresowane osoby od 7:30 do 15:30. Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego umożliwia wcześniejszej rezerwacji terminy wizyty jeśli chodzi o załatwienie sprawy osobiście w placówce. W soboty oraz niedziele Urząd Marszałkowski w Opolu jest zamknięty.

Urząd Marszałkowski Opole godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Departament Ochrony Środowiska

Istniejący w placówce, którą jest Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Departament Ochrony Środowiska, realizuje różnorodne sprawy. W jego skład wchodzą:

 • Referat do spraw Opłat i Windykacji
 • Referat Geologii
 • Referat Pozwoleń Środowiskowych
 • Referat Gospodarki Odpadami
 • Zespół Polityki Ekologicznej

Do zadań, jakie wykonuje w Urząd Marszałkowski Opole Wydział Ochrony środowiska, należy wydawanie decyzji administracyjnych, naliczanie i redystrybucja opłat za korzystanie ze środowiska, opracowywanie oraz monitorowanie programów i planów w zakresie ochrony środowiska, prowadzenie wykazu przedsiębiorców prowadzących stacje demontażu pojazdów i punktów zbierania pojazdów, gromadzenie i udostępnianie informacji o środowisku, a także wydawanie świadectw stwierdzających kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami.

BDO Opole Urząd Marszałkowski

Znajdujący się w jednostce Urząd Marszałkowski Opole Departament Ochrony Środowiska realizuje sprawy związane z BDO. BDO Opole Urząd Marszałkowski, czyli Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami to zbiór danych na temat produkcji odpadów przez przedsiębiorstwa, oraz firmy. Warto wiedzieć, że wpis do rejestru BDO składa się wyłącznie przy użyciu rejestrowego formularza elektronicznego. W przypadku wystąpienia problemu z obsługą Systemu BDO należy kontaktować się z infolinią.

Urząd Marszałkowski Opole praca

Wykonywana przez Urząd Marszałkowski Opole praca wymaga dużego zakresu wiedzy głównie odnośnie prawa i ustaw, a także odpowiedniego wykształcenia oraz dużych umiejętności. Warto wiedzieć, że Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zatrudnia wyłącznie osoby wysoko kompetentne. W czasie prowadzenia rekrutacji dotyczącej zatrudnienia Urząd Marszałkowski Opole oferty pracy umieszcza na stronie internetowej. 

Urząd Marszałkowski Opole opłata recyklingowa

Pobierana w Urząd Marszałkowski Opole opłata recyklingowa dotyczy wszystkich toreb z tworzywa sztucznego. Opłata może stanowić całkowity koszt torby lub zostaje doliczona do ceny ustalonej przez sprzedawcę. Opłatę recyklingową należy uiścić na numer konta bankowego, który został podany na głównej stronie internetowej. 

Liczba wyświetleń: 1396Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS