Oddział ZUS Opole

ZUS Opole – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: opolskie

ZUS Opole – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu

Oddział ZUS Opole kontakt, aktualny adres. Numery kontaktowe, ZUS Opole telefon. Świadczenia, emerytury ZUS Opole. Godziny otwarcia, godziny urzędowania.

ZUS Opole kontakt

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Opolu znajduje się w centralnej części miasta przy ulicy Wrocławskiej 24. W siedzibie ZUS Opole można zrealizować wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem społecznym, a także z zasiłkami i emeryturami.

ZUS w Opolu oczywiście prowadzi stacjonarną obsługę interesantów. Warto pamiętać o tym, iż oddział obsługuje także kontakt na odległość. nie w każdym przypadku zachodzi potrzeba osobistej wizyty w jednostce Opole ZUS.

Adres: ul. Wrocławska 24, 45-701 Opole

Aby skontaktować się z oddziałem ZUS, petent może skorzystać z telefonu. W instytucji ZUS Opole kontakt tel. jest głównym kanałem obsługi klienta. Aktualnie zapytania mailowe nie są dostępne. Należy pamiętać, iż ZUS Opole kontakt przez telefon prowadzi w godzinach obsługi interesantów.

ZUS Opole telefon

Jak dodzwonić się do ZUS Opole? Ze względu na fakt, iż ZUS numery kontaktowe do poszczególnych placówek umieszcza w różnych miejscach, niektórzy interesanci odnalezienie odpowiedniego numeru telefonu mogą uznać za skomplikowane. Główny, funkcjonujący w ZUS Opole numer telefonu służy do rezerwacji wizyt stacjonarnych. Głównym celem zapowiadania swoich odwiedzin w siedzibie jest zmniejszenie kolejek. Jeżeli zbyt rezerwacji jest na tyle dużo, że pracownicy nie są w stanie obsłużyć większej ilości petentów, kolejnym osobom dzwoniącym na numer telefonu ZUS Opole proponowany jest inny termin wizyty.

Rezerwacje wizyt: 77 45 11 623

Przygotowany przez ZUS Opole kontakt telefoniczny skierowany jest również dla osób które chcą uzyskać wsparcie w zakresie ulg i umorzeń. Doradca z tej dziedziny prowadzi konsultacje telefoniczne pod numerem (77) 451 14 25. 

Ulgi i umorzenia: (77) 451 14 25

ZUS infolinia Opole

W oddziale ZUS Opole telefon kontaktowy funkcjonuje również jako specjalna infolinia. Centrala telefoniczna i jednostce działa pod dwoma numerami kontaktowymi. Oba z numerów infolinii ZUS w Opolu funkcjonują w godzinach urzędowania.

Telefon do centrali: (77) 451 16 00,  (77) 451 16 01

ZUS Opole godziny otwarcia

Należy pamiętać, iż godziny obsługi klientów oraz godziny urzędowania nie są frazami o tożsamym znaczeniu w oddziale ZUS w Opolu. Wsparcie specjalistów zarówno telefoniczne jak i stacjonarne w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Opole dostępne jest w wybranych godzinach. ZUS Opole godziny otwarcia od wtorku do piątku ustalił standardowo od 8:00 do 15:00. Jednak w poniedziałki obsługa klientów prowadzona jest o dwie godziny dłużej do 17:00. 

Godziny obsługi klientów

  • poniedziałek: 8:00-17:00
  • wtorek-piątek: 8:00-15:00

ZUS Opole godz. urzędowania

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

ZUS Opole emerytury

Świadczenie emerytalne jest przyznawane wszystkim osobom spełniającym odpowiednie kryteria. W oddziale ZUS Opole emerytury zagraniczne oczywiście są przyznawane osobom które pracowały poza granicami kraju. Dla osób pracujących w Niemczech ZUS Opole stanowi główny oddział w którym można realizować formalności.

W oddziale ZUS Opole emerytury zagraniczne kontakt prowadzi Wydział Realizacji Umów Międzynarodowych.

Liczba wyświetleń: 15988Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS