Urząd Pracy Opole

PUP Opole – Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: opolskie

PUP Opole – Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

PUP Opole oferty pracy, praca dla osób z orzeczeniem. Powiatowy Urząd Pracy w Opolu kontakt dla petentów, telefon, godziny otwarcia. PUP Opole praca, ogłoszenia o prace.

PUP Opole oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu stara się przeciwdziałać bezrobociu na terenie swojego działania. Ogłoszenia o pracę PUP Opole gromadzi i udostępnia w sieci. Zebrane oferty pracy PUP Opole przechowuje w tabeli. Dzięki temu można łatwo przeglądać wszystkie ogłoszenia i uzyskać potrzebne informacje na ich temat. Baza składa się z nazwy stanowiska, miejsca pracy, rodzaju umowy oraz podmiotu wystawiającego ofertę. Dla osób odwiedzających PUP Opole praca jest ważną częścią życia.

Ponadto baza zawiera informacje o tym, kiedy ogłoszenie zostało zamieszczone. PUP Opole oferty pracy uaktualnia na bieżąco. Jeśli ogłoszenie jest już nieaktualne, zostaje usunięte z listy. Warto wiedzieć, że oferty pracy publikowane przez Urząd Pracy w Opolu posiadają wygodną opcję filtrowania, dzięki której zainteresowane osoby mogą wykluczyć oferty, które nie spełniają ich oczekiwań finansowych lub dotyczących miejsca wykonywania pracy.

Wśród ofert gromadzonych przez Urząd Pracy w Opolu znajdują się również ogłoszenia skierowane do osób niepełnosprawnych. Przygotowane z myślą o osobach niepełnosprawnych.

PUP Opole praca z orzeczeniem

Zamieszczone oferty pracy Opole PUP kieruje również bezpośrednio do osób niepełnosprawnych. Petenci z orzeczeniem podobnie jak osoby nieposiadające przeszkód do wykonywania niektórych zawodów cenią sobie wartość jaką jest praca Opole PUP stanowi więc dla nich potrzebną instytucję. Urząd Pracy Opole oferty
Urząd Pracy dla osób z niepełnosprawnościami zamieszcza w tabeli razem z innymi ogłoszeniami. Warto jednak wiedzieć, że są one wyróżnione dla łatwiejszego ich odnalezienia. Powiatowy Urząd Pracy Opole oferty dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności oznaczył niebieskim symbolem przedstawiającym osobę poruszającą się na wózku.

Petenci którzy nie korzystają z Internetu mogą umówić się na spotkanie z pracownikiem PUP Opole, który przedstawi dostępne oferty dopasowane do wykształcenia, doświadczenia i możliwości interesanta.

PUP Opole kontakt

Jedną z oferowanych przez PUP Opole form kontaktu jest połączenie telefoniczne. Poza ogólnym numerem informacji +48 77 44 22 929 Urząd Pracy w Opolu posiada również indywidualne telefony przy każdym ze stanowisk. Spis telefonów kontaktowych PUP w Opolu udostępniono online.

Adres: ul. ul. mjr Hubala 21, 45-266 Opole
Telefon: +48 77 44 22 929
E-mail: [email protected]

Warto wiedzieć, że PUP Opole kontakt prowadzi mailowo. Zapytania dotyczące realizacji formalności można przesyłać na adres poczty elektronicznej instytucji. Przy przesyłaniu wiadomości należy upewnić się, czy w treści znajdują się dane kontaktowe nadawcy. Kluczowe jest również ustalenie odpowiedniego tematu maila.

Godziny otwarcia Opole PUP

Sobota i niedziela są dniami wolnymi w instytucjach państwowych. Zasada ta tyczy się również PUP w Opolu. Jeżeli chodzi o pozostałe dni robocze Urząd Pracy Opole działa w godzinach 8:00-14:00.

  • poniedziałek 08:00–14:00
  • wtorek 08:00–14:00
  • środa 08:00–14:00
  • czwartek 08:00–14:00
  • piątek 08:00–14:00
  • sobota Zamknięte
  • niedziela Zamknięte

Liczba wyświetleń: 951Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS