ZUS Kielce

ZUS Kielce – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kielcach

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: świętokrzyskie

ZUS Kielce –  Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kielcach

ZUS Kielce kontakt dla petentów, godziny otwarcia. ZUS Kielce Piotrkowska, Kolberga – placówki. Telefoniczna infolinia ZUS Kielce, nr. telefonu, adres.

ZUS Kielce kontakt

Podczas planowania wizyty w Oddziale ZUS w Kielcach, zachęca się do poznania danych kontaktowych instytucji, a także informacji dotyczących sposobu jej działania. Aktualnie ZUS Kielce kontakt z petentami prowadzi w tradycyjnej listownej formie, niektóre osoby mogą skontaktować się z placówką mailowo lub telefonicznie. Petenci których pytania dotyczą formalności realizowanych w oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kielcach mogą skierować swoje wątpliwości na infolinię.

Niewiele osób wie, że ZUS Kielce kontakt z mediami prowadzi telefonicznie i mailowo. Jest to kanał kontaktu skierowany jedynie dla dziennikarzy którzy chcą uzyskać stanowisko rzecznika prasowego ZUS w Kielcach. Oczywiście w ZUS Kielce nr. tel. do rzecznika prasowego nie jest jedynym dostępnym, dla petentów przygotowano specjalne formy kontaktu.

Stacjonarny telefon: 41 367 73 00
Telefon komórkowy: 502 008 421
E-mail: [email protected]

W oddziale ZUS Kielce adres nie jest możliwy do określenia jednoznacznie. Wynika to z faktu, iż ZUS Oddział w Kielcach posiada dwie siedziby w mieście.  

ZUS Kielce Kolberga

Na terenie Kielc znajduje się jeden oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jednak formalności są realizowane w dwóch budynkach. Jednym z nich jest ZUS Kolberga Kielce. W tym oddziale obsługiwani są płatnicy składek, osoby ubezpieczone. Dodatkowo ZUS Kielce ul Kolberga to oddział który obsługuje formalności z zakresu zasiłków i innych świadczeń.

Adres: ul. Oskara Kolberga 2a, 25-620 Kielce

ZUS Kielce ul Kolberga nr telefonu obsługuje w godzinach otwarcia. Jako iż w tym budynku prowadzone są sprawy dotyczące zasiłków, pracownicy obsługują infolinię zasiłkową.

ZUS Kielce Piotrkowska

Drugą dostępną jednostka na terenie miasta jest ZUS Kielce Piotrkowska 27. W budynku petenci mają dostęp do dwóch sal obsługi (Nr 1 o Nr 2). W sali oznaczonej numerem 2 prowadzone są czynności dotyczące obsługi płatników składek oraz ubezpieczonych. W pierwszej z nich sprawa ma się podobnie. Dodatkowo do sali numer 1 w ZUS Piotrkowska Kielce kierowane są osoby zainteresowane sprawami emerytalno-rentowymi.

Adres: ul. Piotrkowska 27, 25-510 Kielce

ZUS Kielce godziny otwarcia

Godziny otwarcia obu placówek nie różnią się między sobą. Warto wiedzieć, że w oddziale ZUS Kielce godziny otwarcia nie są stałe, w zależności od dnia mogą się między sobą różnić. Aktualnie od wtorku do piątku godziny obsługi klienta zawierają się w czasie od 8:00 do 15:00. W poniedziałki ten czas wydłużono do 17:00.

poniedziałek 8:00-17:00
wtorek-piątek 8:00-15:00

ZUS Kielce telefon

Kontakt z infolinią ZUS Kielce możliwy jest w godzinach pracy instytucji. Aktualnie ZUS infolinia Kielce to usługa prowadzona przez Centrum Obsługi Telefonicznej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Numer 22 560 16 00 nie prowadzi bezpośrednio do placówki ZUS w Kielcach. Mimo wszystko zaleca się korzystanie z podanego numeru kontaktowego. Konsultanci telefoniczni posiadają szeroką wiedzę na temat każdej z placówek na terenie kraju.

Osoby które pragną uzyskać bezpośredni kontakt telefoniczny z ZUSem w Kielcach, mogą skorzystać z dedykowanych numerów kontaktowych. Aktualnie ZUS Kielce kontakt telefoniczny prowadzi zarówno przez centralę jak i specjalne dedykowane numery kontaktowe.

Centrala: (0 41) 36 77 100 
Renty i emerytury: (0 41) 33 56 500
Zasiłki: (0 41) 33 56 500

Dodatkowym numerem telefonu ZUS Kielce jest ten przeznaczony wyłącznie do rezerwacji wizyt.

Rezerwacje wizyt: 41 36 77 150

Liczba wyświetleń: 6359Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS