ZUS Kraków

ZUS Kraków Pędzichów

Kategoria: ZUS

Województwo: małopolskie

ZUS Kraków Pędzichów

ZUS Kraków Pędzichów kontakt. ZUS infolinia Kraków dla petentów, telefony ZUS w Krakowie. Zasięg terytorialny, godziny otwarcia, telefon ZUS Kraków.

ZUS Kraków kontakt

Oddział ZUS w Krakowie mieści się przy ulicy Pędzichów 27. Warto wiedzieć, że ZUS Kraków Pędzichów jest oddziałem nadrzędnym w stosunku do inspektoratów ZUS Kraków Krowodrza, Łagiewniki, Nowa Huta, Podgórze. Również w stosunku do Biur Terenowych w Miechowie, Myślenicach i Proszowicach ZUS Kraków Pędzichów stanowi jednostkę główną.

Obecnie oddział ZUS Kraków kontakt z petentami prowadzi wykorzystując różne kanały. Oczywiście najszybszym sposobem na uzyskanie wsparcia pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie będzie kontakt telefoniczny. Należy jednak pamiętać ZUS kontakt Kraków możliwy jest w godzinach otwarcia placówki.

Adres: ul. Pędzichów 27, 31-080 Kraków
ZUS Kraków Pędzichów NIP: 6762117264

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie rozwinął się w pełnoprawną placówkę o doskonałej pracy. ZUS Kraków załatwia formalności związane z emeryturami i rentami, a także zasiłkami i ubezpieczeniami. Warto wiedzieć, że w tej instytucji można załatwić wiele ważnych spraw. Krakowski oddział ZUS oferuje swoim klientom i osobom zainteresowanym szeroki zakres usług, w tym wiele bezpłatnych wniosków, które można złożyć drogą elektroniczną.

ZUS w Krakowie godziny otwarcia

Wszystkie osoby które podlegają pod oddział ZUS Kraków Pędzichów mogą skierować się do siedziby osobiście w godzinach otwarcia. Od wtorku do piątku instytucja działa w godzinach 8:00-15:00. Natomiast w poniedziałki godziny otwarcia ZUS Kraków zostały wydłużone do 18:00. Pozwala to na obsługę większej ilości petentów.

  • poniedziałek: 08:00-18:00
  • wtorek: 08:00-15:00
  • środa: 08:00-15:00
  • czwartek: 08:00-15:00
  • piątek: 08:00-15:00

ZUS Kraków telefon

Obecnie telefon do ZUS Kraków funkcjonuje w formie infolinii lub bezpośredniego numeru do oddziału przy ulicy Pędzichów 27. Warto pamiętać, że w ZUS Kraków Pędzichów telefony działają jedynie w godzinach otwarcia. Poza tym czasem nie ma możliwości skorzystania z numerów kontaktowych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie. Kontaktując się z jednostką w Krakowie można uzyskać informacje na temat świadczeń, emerytur, rent oraz innych dodatków. 

ZUS Kraków Pędzichów telefon: (0-12) 424-65-00

ZUS infolinia Kraków

Telefoniczna infolinia ZUSu w Krakowie skierowana jest zarówno do ubezpieczonych jak i płatników składek. Niewiele osób wie ze infolinia ZUS Kraków obsługiwana jest przez Centrum Telefoniczne. Pod numerem 22 560 16 00 w wybranych godzinach. ZUS Kraków infolinia funkcjonuje w celu udzielania dzwoniącym podstawowych informacji o emeryturach i rentach oraz niektórych innych świadczeniach z ubezpieczenia społecznego. Wszystkie niezbędne informacje mogą być udzielone przez telefon, w odpowiedzi na konkretne pytania. Warto korzystać z infolinii ZUS Kraków, połączenia obsługiwane są z większą częstotliwością, ze względu na dużą liczbę konsultantów telefonicznych pracujących w Centrali Telefonicznej ZUS.

Infolinia: 22 560 16 00

Kraków ZUS zasięg terytorialny

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie prowadzi obsługę jedynie wybranych interesantów. Zasięg terytorialny ZUS Kraków obejmuje dzielnice miasta o nazwie Grzegórzki, Prądnik Czerwony oraz Stare Miasto. Dodatkowo w ZUS Kraków Pędzichów obsługiwani są mieszkańcy gmin Iwanowice, Słomniki, Czernichów, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Jerzmanowice-Przeginia, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.

Warto pamiętać, że nie oznacza to, iż mieszkańcy innych dzielnic nie mogą zrealizować formalności w oddziale ZUS w Krakowie, zasięg terytorialny definiuje do którego ZUSu kierowane będą dokumenty złożone przez petenta.

Liczba wyświetleń: 8784Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS