ZUS Radom

ZUS Radom – Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu

Kategoria: ZUS

Województwo: mazowieckie

ZUS Radom – Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu

Wydział Emerytur Oddziału ZUS w Radomiu. ZUS Radom telefon, kontakt dla interesantów, adres placówki. ZUS Radom godziny otwarcia, godziny obsługi.

ZUS Radom telefon

Mieszkańcy Radomia którzy prowadzą własną działalność, ale również ubezpieczeni, płatnicy składek są zainteresowani frazą ZUS Radom telefon. Niestety niewielu z nich jest w stanie odnaleźć aktualny numer kontaktowy oddziału ZUS w Radomiu. Warto jednak wiedzieć, że połączenia są obsługiwane przez zatrudnionych w instytucji. Aktualnie w ZUS Radom numer telefonu obsługiwany jest między innymi przez doradcę w sprawach związanych ulgami i umorzeniami. Numerów telefonów w tej sprawie uruchomiono kilka. 

Telefon: 

  • (48) 385 62 61
  • (48) 385 64 60
  • (48) 385 63 22
  • (48) 385 62 63
  • 511 720 923
  • 510 214 137

W oddziale ZUS Radom telefon działa również w sprawie rezerwacji wizyty w instytucji. Mimo iż rezerwacja wizyt nie jest obowiązkowa, warto przekonać się do wcześniejszej rezerwacji wizyt w ZUS Oddział w Radomiu. Osoby które dokonają rezerwacji przez telefon w oddziale ZUS w Radomiu mogą uniknąć kolejek.  

Rezerwacje wizyt ZUS Radom: 48 385 64 37 

ZUS Radom kontakt

Poza telefoniczną obsługą klienta ZUS Radom kontakt prowadzi głównie poprzez COT. Wiadomości mailowe nie są obsługiwane bezpośrednio w instytucji. Mimo wszystko w mieście Radom ZUS kontakt oceniany jest przez petentów na wysokim poziomie. Zapytania przez mail skierowane na adres [email protected] mogą dotyczyć każdej placówki również Oddziału ZUS w Radomiu. 

Adres: ul. Czachowskiego 21 a, 26-600 Radom

Nie każda osoba ma świadomość, iż poprzez portal PUE ZUS Radom może otrzymywać wiadomości.

ZUS Radom godziny otwarcia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu stacjonarnie działa w wybranych godzinach. Oczywiście ustanowione przez ZUS Radom godziny zostały przygotowane również na potrzeby interesantów. Warto dodać, iż godziny otwarcia nie są tożsame każdego dnia.

Godziny obsługi klientów
poniedziałek: 8:00-17:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Godziny urzędowania
poniedziałek-piątek: 7:00-15:00

ZUS Radom Wydział Emerytur

Należy wiedzieć, że termin w jakim zostanie wypłacone świadczenie emerytalne przez ZUS Radom zależne jest również od wykonawcy. Aktualnie w ZUS Radom Wydział Emerytur wraz z wydziałem zasiłków i realizacji umów międzynarodowych jest uprawniony do przekazywania Wykonawcy.

Jeżeli emerytura nie została wypłacona w terminie, zachęca się do bezpośredniego kontaktu z Wydziałem Emerytur Oddziału ZUS w Radomiu.

Liczba wyświetleń: 10206Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS