ZUS Katowice

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS Katowice

Kategoria: ZUS

Województwo: śląskie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS Katowice

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Katowicach kontakt, telefon, infolinia. Aktualne godziny otwarcia ZUS Katowice kontakt telefoniczny, adres, świadczenia.

ZUS Katowice kontakt

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) stał się instytucją świadczącą pełen zakres usług w dziedzinie ubezpieczeń społecznych. Oddział ZUS w Katowicach jest inspektoratem ZUS Chorzów. Oddział ZUS w Katowicach obsługuje formalności w zakresie emerytur, rent, zasiłki i ubezpieczenia. Warto wiedzieć, że w instytucji można załatwić wiele potrzebnych spraw. Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Katowicach oferuje swoim klientom i osobom zainteresowanym szeroki zakres usług, w tym wiele bezpłatnych wniosków, które można składać drogą elektroniczną.

Jak skontaktować się z obsługą klienta w ZUS Katowice? Oczywiście ZUS Katowice kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Jest to najszybszy sposób na skontaktowanie się z oddziałem.

Telefon: 22 560 16 00, 32 351 15 01

Telefoniczny kontakt z ZUS Katowice prowadzony jest w godzinach obsługi klienta instytucji.

ZUS Katowice dojazd

Aby bezproblemowo dojechać do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Katowicach, należy znać dokładny adres oddziału. Instytucja mieści się przy ulicy Generała Sowińskiego 2. Dojazd do ZUS Katowice umożliwia komunikacja miejska w Katowicach. Oczywiście osoby, które dysponują własnym pojazdem mogą dojechać do ZUS Katowice i skorzystać z dostępnego obok parkingu.

ZUS Katowice adres: ul. Gen. J. L. Sowińskiego 2, 40-018 Katowice

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych ZUS Katowice

ZUS Katowice to placówka przyjazna osobom niepełnosprawnym, które mogą skorzystać z miejsc parkingowych przy budynku lub wejść od ulicy Dąbrowskiego 2. Wejście do ZUS Katowice jest odpowiednio dostosowane do potrzeb osób posiadających problemy z poruszaniem się. W budynku nie ma drzwi automatycznych jednak klienci mogą skorzystać z pomocy pracowników ochrony przy otwieraniu drzwi wejściowych. W ZUS Katowice znajdują się windy osobowe, z których klienci mogą korzystać, aby dostać się na wszystkie piętra instytucji.

ZUS Katowice telefon

Telefoniczny kontakt z ZUS Katowice możliwy jest pod numerem 32 351 15 01. Telefon ZUS Katowice obsługiwany jest w godzinach pracy urzędników instytucji. Warto wiedzieć, że dostępny jest także całodobowy telefon ZUS Katowice. Dzwoniąc na numer 22 560 16 00 można uzyskać informacje o wybranym zakładzie na terenie Polski w tym Zakład Ubezpieczeń Społecznych Katowice. Komunikat jest automatyczny, kontakt z konsultantem możliwy jest od 7:00 do 18:00. Jeżeli chodzi o ZUS Katowice numer telefonu obsługiwany jest on przez wykwalifikowanych pracowników Obsługi Klienta.

ZUS infolinia Katowice

Telefoniczna infolinia ZUS Katowice udostępnia dzwoniącym wszystkich potrzebnych informacji dotyczących zasiłków, emerytur, rent, a także świadczeń takich jak 500+. ZUS Katowice infolinia działa pod numerem 32 351 15 01. Numer działa w poniedziałki od 8:00 do 18:00, w pozostałe dni robocze, można skontaktować się z infolinią ZUS Katowice od 8:00 do 15:00.

Telefon: 32 351 15 01

ZUS Katowice godziny otwarcia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Katowicach urzęduje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Należy jednak wiedzieć, że godziny otwarcia ZUS Katowice nie są tożsame z godzinami obsługi interesantów. Formalności można zrealizować w poniedziałki od 8:00 do 18:00. W tym dni godziny pracy zostały wydłużone, aby dostosować się do interesantów. Pozostałe dni robocze petenci w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Katowicach obsługiwani są od 7:00 do 15:00.

Liczba wyświetleń: 10350Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS