Urząd Pracy Dębica

PUP Dębica – Urząd Pracy w Dębicy

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Dębica – Urząd Pracy w Dębicy

Urząd pracy w Dębicy godziny pracy, telefony. Oferty pracy w powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy. Skrzynka podawcza PUP w Dębicy. PUP Podkarpacie.

Urząd Pracy Dębica

Urzad Pracy Dębica (PUP Dębica) jest jednym z oddziałów PUP w województwie podkarpackim. Znajduje się na ul. Cmentarnej 20 w Dębicy. Jest organem pośredniczącym między przyszłymi pracodawcami i pracownikami. Pracownicy PUP Dębica pomagają w zmniejszeniu ilości bezrobotnych na rynku pracy jak i kształceniu przyszłych pracowników. Osoby posiadające chęci na podniesienie swoich kwalifikacji i umiejętności mogą skorzystać z organizowanych przez urząd szkoleń.

PUP Dębica kontakt

Według najnowszych sposobów kontaktowania się Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy posiada Elektroniczną Skrzynkę Podawczą - ePUAP. Jej głównym identyfikatorem jest: PUP_DEBICA. Najszybszym sposobem kontaktu jest połączenie telefoniczne. W PUP w Dębicy na każdym stanowisku jest obsługiwana infolinia telefoniczna. Dla mniej dostępnych czasowo istnieje możliwość skontaktowania się przez e-mail. Poczta elektroniczna jest obsługiwana przez wyznaczonych do tego pracowników urzędu.

Adres: ul. Cmentarna 20; 39-200 Dębica: województwo podkarpackie
Urząd Pracy Dębica numer telefonu: +48 14 680 91 00
FAX: +48 14 680 91 03
NIP: 872-17-26-814
REGON: 690694324
E-mail: 

Godziny pracy Urząd Pracy Dębica:

  • Poniedziałek: 07:30-15:30
  • Wtorek: 07:30-15:30
  • Środa: 07:30-15:30
  • Czwartek: 07:30-15:30
  • Piątek:  07:30-15:30

Urząd Pracy Dębica oferty

Placówka: Urząd Pracy Dębica oferty pracy zamieszcza na bieżąco w momencie pojawienia się wolnego stanowiska.  Urząd realizuje projekt, "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim". Istnieje Centralna Baza Ofert Pracy jak i Rejestr Instytucji Szkoleniowych gdzie umieszczone są informacje na temat aktualnych ofert pracy i wszystkich szkoleń dostępnych dla osób bezrobotnych/ szukających pracy. Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy oprócz szkoleń organizuje również staże w różnego typu firmach. Na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy możliwe jest wyszukanie ofert pracy na podstawie podanych danych np.: wymiar godzinowy, typ umowy, rodzaj stanowiska, miejsce zatrudnienia itd.

Liczba wyświetleń: 1384Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS