Urząd Pracy Starachowice

Urząd Pracy Starachowice

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Pracy Starachowice

Urząd Pracy Starachowice godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres, e-mail. PUP Starachowice oferty pracy, staże, kursy, szkolenia, rejestracja, praca.

PUP Starachowice oferty pracy

Zebrane przez instytucję PUP Starachowice oferty pracy cechują się bardzo dużą różnorodnością. Urząd Pracy Starachowice oferty pracy dodaje codziennie na stronie internetowej, dlatego warto przeglądać stronę w celu obejrzenia aktualności dotyczących zatrudnienia. Oferty pracy PUP Starachowice są dostępne niemal w każdej dziedzinie. W PUP Starachowice zatrudnienie można uzyskać między innymi jako barman, fizjoterapeuta, fryzjerka, czy opiekunka do dziecka. W instytucji  PUP Starachowice oferty pracy dla osób niepełnosprawnych są również dostępne. 

Urząd Pracy Starachowice gwarantuje również szkolenia, kursy oraz staże. PUP Starachowice staże oferuje w szczególności osobom bezrobotnym, które nie posiadają jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego. Pozwalają one na poprawę swoich umiejętności praktycznych oraz zdobycie doświadczenia, które w przyszłości zapewni lepszą pozycję na rynku pracy oraz wysokie zarobki. 

Osoby, które chcą założyć własną działalność gospodarczą, mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowanie. PUP Starachowice dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej może udzielić interesantom, którzy nie wykonują żadnej pracy zarobkowej oraz nie pobierają żadnych środków pielęgnacyjnych, które wynikają z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Dokonywana w Urząd Pracy Starachowice rejestracja może zostać zrealizowana w sposób tradycyjny oraz w formie online. Pierwszy sposób rejestracji w Urzędzie Pracy w Starachowicach polega udaniu się do instytucji osobiście. Drugi łatwiejszy sposób, jakim jest rejestracja zdalna polega na odwiedzeniu strony www praca gov pl oraz dokonaniu rejestracji zakończonej podpisem elektronicznym. 

W instytucji PUP Starachowice praca jest wykonywana wyłącznie przez osoby z dużym doświadczeniem oraz szerokimi umiejętnościami. 

PUP Starachowice Kontakt

Z instytucją PUP Starachowice kontakt jest możliwy do uzyskania w sposób telefoniczny oraz mailowy. Urząd Pracy Starachowice na wiadomości mailowe odpowiada wyłącznie wtedy, gdy są one związane z tematem pracy lub rejestracją jako osoba bezrobotna. 

Telefonu do Urzędu Pracy Starachowice:

  • Telefon w celu uzyskania informacji: 41 27 36 201
  • Telefon do sekretariatu: 41 27 36 200
  • FAX: 41 27 36 260

Adres e-mail: [email protected]

Adres:
ul. Radomska 76
27-200 Starachowice

Urząd Pracy Starachowice godziny otwarcia

Urząd Pracy Starachowice godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin urzędowania. Instytucja jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 15.30. Rejestracja osób bezrobotnych odbywa się w godzinach 8:00-14:00.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

W przypadku osobistej wizyty w Urzędzie Pracy Starachowice, aby uniknąć kolejki, należy wcześniej dokonać rezerwacji terminu na konkretną godzinę. 

Liczba wyświetleń: 2485Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS