Urząd Pracy Kielce

PUP Kielce – Powiatowy Urząd Pracy Kielce

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: świętokrzyskie

PUP Kielce – Powiatowy Urząd Pracy Kielce

PUP Kielce oferty pracy oraz staży. Bezpośredni kontakt z Urzędem Pracy w Kielcach przez telefon, e-mail oraz online. PUP Kielce godziny otwarcia, wnioski, aktualności.

PUP Kielce oferty pracy

Aby ułatwić osobom bezrobotnym przeglądanie dostępnych ogłoszeń o pracę, Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach, udostępnia internetową bazę danych w tym temacie. Obecnie Urząd Pracy Kielce oferty pracy gromadzi dzięki ciągłemu kontaktowi z pracodawcami. Wszystkie ogłoszenia o prace dostępne są online, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp całodobowo. Oczywiście pracownicy Urzędu Pracy w Kielcach podczas spotkań z bezrobotnymi przedstawiają oferty które dopasowane są do danego interesanta. Publikowane oferty pup Kielce na bieżąco aktualizuje oraz usuwa te które już nie obowiązują. Zaleca się do korzystania z zebranych ogłoszeń do pracy. Niewiele osób wie, że na stronie PUP Kielce oferty pracy podlegają filtracji, dzięki czemu dopasowanie wyników do indywidualnych potrzeb jest proste.

Urząd Pracy Kielce Kolberga staże

Staże organizowane przez Urząd Pracy w Kielcach mogą dojść do skutku z inicjatywy pracodawcy lub petenta. Na stronie internetowej poza ofertami pracy, znajdują się również oferty stażu. Przy ogłoszeniu naboru, bezrobotne osoby zainteresowane ofertą mogą się zgłosić do instytucji. Istnieje również możliwość, iż to pracodawca wyjdzie z inicjatywą przeprowadzenia stażu. W PUP Kielce staże opłacane są przez urząd, koszty jakie ponoszone przez pracodawcę są naliczane dopiero po zakończeniu stażu podczas trwania obowiązkowego okresu zatrudnienia. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość przekazania dokumentu jakim jest wniosek o przedłużenie stażu PUP Kielce rozpatruje wniosek petenta i podejmuje decyzje w tej kwestii. Warto złożyć takie papiery w przypadku gdy istnieją umiejętności które nie zostały przyswojone przez stażystę przez okres trwania aktywizacji zawodowej. PUP Kielce aktualności dotyczące harmonogramu pracy, a także informacje na temat naboru na staże udostępnia na stronie.

PUP Kielce szkolenia

Dla bezrobotnych przygotowano również możliwość odbycia szkolenia lub kursu. Najczęściej nauka zakańczana jest certyfikatem, który może ułatwić znalezienie zatrudnienia. Wszystkie kroki podejmowane przez PUP Kielce, takie jak staże, szkolenia i kursy są formą aktywizacji zawodowej bezrobotnych Informacje na temat organizowanych szkoleń PUP Kielce przekazuje online. Zachęca się do odwiedzania strony internetowej instytucji.

PUP Kielce kontakt

Jednym ze sposobów na uzyskanie kontaktu z Urzędem Pracy w Kielcach jest oczywiście kontakt telefoniczny. Połączenia są obsługiwane zarówno pod głównym numerem instytucji, jak i pod numerami konkretnych stanowisk. Dodatkowo PUP Kielce kontakt prowadzi poprzez formularz kontaktowy. Należy pamiętać, aby kontaktować się z Urzędem Pracy w Kielcach jedynie w godzinach otwarcia. 

Adres: ul. Kolberga 4,  25-620 Kielce
Telefon: (41) 367-11-00
Fax: (41) 367-11-99

NIP: 959-08-29-453
REGON: 291149104

PUP Kielce godziny otwarcia

Jeżeli chodzi o stacjonarną obsługę klientów w Urzędzie Pracy w Kielcach prowadzona jest ona od 7:00 do 15:00. Warto jednak pamiętać, że obowiązujące w PUP Kielce godziny otwarcia nie pokrywają się z godzinami rejestracji bezrobotnych.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 7:00-15:00
Godziny rejestracji: poniedziałek-piątek: 7:15-14:30

Liczba wyświetleń: 1009Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS