Urząd Pracy Lubliniec

PUP Lubliniec – Urząd Pracy Lubliniec

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Lubliniec – Urząd Pracy Lubliniec

Urząd Pracy Lubliniec oferty pracy. Rejestracja bezrobotnych. Dotacje, kontakt, godziny otwarcia, numer telefonu. PUP Lubliniec adres.

PUP Lubliniec oferty pracy

PUP Lubliniec udostępnia informacje o ofertach, na które aktualnie trwa rekrutacja. Na stronie dostępne są wszystkie oferty pracy w Lublińcu. Oferty pracy PUP Lubliniec ogłoszenia pozwala selekcjonować według powiatu, rodzaju umowy czy wymiaru czasu pracy. Oferty pracy przygotowane przez PUP Lubliniec są regularnie aktualizowane. Urząd Pracy w Lublińcu informuje o aktualnie dostępnych ofertach pracy. Osoby zainteresowane daną ofertą mogą skontaktować się osobiście z pracodawcą, korzystając podanego w ofercie numeru telefonu lub adresu e-mail.

Praca Lubliniec PUP dotyczy wielu ofert nie tylko w powiecie, ale także w Polsce. Warto wiedzieć, że również sam PUP Lubliniec poszukuje pracowników.

Oczywiście PUP Lubliniec oferty pracy publikuje także dla całej Polski dla osób, które są gotowe zmienić miejsce zamieszkania. Warto przeglądać ogłoszenia ze względu na to, iż pracodawcy często zgłaszają się do urzędu pracy w celu ogłoszenia rekrutacji. PUP Lubliniec praca – wszystkie informacje na ten temat można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z sekretariatem instytucji.

PUP Lubliniec kontakt

Dane teleadresowe: 

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
ul. Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec
woj. śląskie
Znajduje się w budynku Powiatowego Centrum Usług Społecznych, główne wejście od ulicy Majdanek, wejście dla osób niepełnosprawnych od ulicy Sobieskiego.

Sekretariat: 34 356 24 64, 34 351 52 80
Faks: 34 351 52 81
e-mail: [email protected]
Adres skrytki ePUAP: /PUP_Lubliniec/SkrytkaESP

Urzad Pracy Lubliniec kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie, mailowo i osobiście. Warto pamiętać, że podane numery kontaktowe Urzędu Pracy w Lublińcu nie są jedynymi, które funkcjonują w instytucji. Aktualnie Urzad Pracy Lubliniec udostępnia numery kontaktowe stanowisk, które prowadza obsługę interesantów. PUP Lubliniec kontakt umożliwia także poprzez pocztę elektroniczną. Dodatkowo należy pamiętać, aby w wiadomości znajdowały się dane kontaktowe osoby wysyłającej w tym adres zamieszkania.

Urząd Pracy Lubliniec godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

PUP Lubliniec rejestracja

Rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy jest możliwa stacjonarnie. Mimo wszystko zachęca się do skorzystania z elektronicznej rejestracji w PUP Lubliniec. 

Liczba wyświetleń: 1040Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS