Urząd Pracy Radomsko

Urząd Pracy Radomsko

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

Urząd Pracy Radomsko

Urząd Pracy Radomsko godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, e-mail. PUP Radomsko oferty pracy, kursy, szkolenia, staże. Radomsko PUP dofinansowanie.

Radomsko Urząd Pracy

Radomsko Urząd Pracy działa głównie w walce z bezrobociem. Analizuje rynek pracy oraz pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie. PUP Radomsko oferuje również poszukującym zatrudnia szkolenia, kursy oraz staże. Pozwalają one na uzyskanie doświadczenia zawodowego oraz nabycia dużych umiejętności praktycznych, co za tym idzie, uzyskanie lepszej pozycji na rynku pracy. Każdy bezrobotny, powinien skorzystać z oferowanych przez PUP Radomsko kursów oraz szkoleń. 

Urząd Pracy Radomsko udziela również dotacje osobom bezrobotnym. Dofinansowanie można uzyskać w celu założenia własnej działalności gospodarczej, jednak po spełnieniu pewnych warunków. Interesant ubiegający się o uzyskanie dotacji musi posiadać status osoby bezrobotnej oraz nie może pobierać środków z innej pracy zarobkowej ani funduszy wpływających z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

PUP Radomsko praca

PUP Radomsko nabór pracowników do instytucji na poszczególne stanowiska prowadzi gdy zwolni się ich miejsce. Informację o naborze kandydatów Radomsko PUP umieszcza w Biuletynie Informacji Publicznej. W instytucji Urząd Pracy Radomsko praca wymaga odpowiedniego wykształcenia, umiejętności oraz wysokich kwalifikacji. Pracownicy posiadają umiejętność dobrego kontaktu z interesantem, co sprawia, że wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze. 

Rejestracji w PUP Radomsko można dokonać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zgłoszenie się do Urzędu Pracy w Radomsku. Drugim, wygodniejszym sposobem jest dokonanie rejestracji zdalnie. Proces rejestracji należy wykonać na praca gov pl. Jest to znacznie szybszy sposób, przeznaczony szczególnie dla osób, które mają bardzo mało czasu w ciągu dnia. Podczas wykonywania rejestracji online, należy zeskanować oraz wysłać wszystkie niezbędne dokumenty.

Dyrektor Pup Radomsko pełni najważniejszą rolę w instytucji

Urząd Pracy Radomsko oferty pracy

Instytucja, którą jest Urząd Pracy Radomsko oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. W Urząd Pracy Radomsko oferty pracy są aktualizowanie codziennie, a te które wygasły zostają usunięte, w celu pozostawienia na stronie wyłączne aktualnych propozycji zatrudnienia. Oferty pracy Radomsko PUP są dostępne z różnych branży. Dotyczą one zarówno zawodów, gdzie potrzebny jest wysiłek fizyczny, a także tych, gdzie trzeba bardziej wysilić umysł. Wszystkie oferty pracy są dostępne na stronie pup radomsko pl. Zachęca się osoby poszukujące zatrudnia, do skorzystanie z usług instytucji. 

Urząd Pracy Radomsko kontakt

Z instytucją Urząd Pracy Radomsko kontakt można uzyskać za pomocą poczty elektronicznej oraz numeru telefonu. Warto wiedzieć, że PUP Radomsko obsługuje interesantów jedynie w godzinach otwarcia Urzędu. W przypadku potrzeby załatwienia pilnej sprawy, zaleca się kontakt telefoniczny.

Urząd Pracy Radomsko telefon: 44 683 73 54 do 56, -58 i -62

Adres e-mail:  [email protected]

PUP Radomsko Adres:
ul. Tysiąclecia 2
97-500 Radomsko

PUP Radomsko godziny otwarcia

W instytucji PUP Radomsko godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi interesantów. Urząd Pracy w Radomsku jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W weekendy PUP Radomsko jest zamknięty.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Zalecane jest wcześniejsze umówienie terminu w przypadku osobistej wizyty w Urzędzie Pracy w Radomsku.

Liczba wyświetleń: 9156Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS