Urząd Pracy Tomaszów Mazowiecki

PUP Tomaszów Mazowiecki – Powiatowy Urząd Pracy Tomaszów Mazowiecki

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Tomaszów Mazowiecki – Powiatowy Urząd Pracy Tomaszów Mazowiecki

Urząd Pracy Tomaszów Maz godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres, e-mail. PUP Tomaszów Mazowiecki oferty pracy, dofinansowanie, kursy, szkolenia

Urząd Pracy Tomaszów Maz

Instytucja, którą jest Urząd Pracy Tomaszów Maz, zajmuje się przede wszystkim walką z bezrobociem. PUP Tomaszów Maz dokonuje analizy rynku pracy. Pomaga on bezrobotnym osobom uzyskać zatrudnienie, a także oferuje różnego rodzaju kursy, staże czy szkolenia. Praca PUP Tomaszów Mazowiecki wykonywana jest wyłącznie przez pracowników, którzy posiadają wymagane wykształcenie oraz odpowiednie kwalifikacje, oraz wszystkie niezbędne do wykonywania w tym zawodzie umiejętności. Do zadań zatrudnionych w Urzędzie Pracy Tomaszów Mazowiecki osób należy między innymi rejestracja oraz wyrejestrowanie osób bezrobotnych, udzielanie im wsparcia wtedy kiedy tego potrzebują, a także wydawanie wniosków. PUP Tomaszów Mazowiecki współpracuje z wieloma pracodawcami, którzy oczekują na potencjalnych pracowników.

PUP Tomaszów Maz oferty pracy 

Oferowane przez Urząd Pracy Tomaszów Mazowiecki oferty pracy są umieszczane na stronie internetowe. Każdy interesant, który posiada dostęp do internetu ma do nich wgląd. PUP Tomaszów Maz oferty pracy posiada z niemal wszystkich branż zawodowych. Można uzyskać zatrudnienie w dziedzinie prac biurowych, a także wymagających wysiłku fizycznego. Każda osoba, nawet ta, która nie wie jeszcze, czym do końca chciałaby się zajmować, ale pilnie potrzebuje pracy, na pewno będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Oferty pracy w PUP Tomaszów Maz są możliwe do przeglądnięcia również podczas osobistej wizyty z doradcą zawodowym, który pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru dotyczącego zatrudnienia. Takie spotkanie jest możliwe wyłączanie po dokonaniu w Urzędzie Pracy Tomaszów Mazowiecki rejestracji jako osoba bezrobotna. 

Urząd Pracy Tomaszów Maz rejestracja

W instytucji Urząd Pracy Tomaszów Maz rejestracja może być dokonana tradycyjnie podczas osobistej wizyty w Urzędzie oraz w formie online. Rejestracja elektroniczna jest bardzo prosta oraz pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu, ponieważ można ją zrealizować bez konieczności wychodzenia z domu. Aby dokonać rejestracji zdalnie, należy przygotować skany wszystkich niezbędnych dokumentów w tym dyplom ukończenia szkoły oraz dołączyć je do wniosku. Cały proces rejestracji online powinien zostać zakończony złożeniem podpisu elektronicznego.

PUP Tomaszów Mazowiecki kursy

W Urzędzie Pracy Tomaszów Mazowiecki dostępne są dla osób bezrobotnych również staże, kursy oraz szkolenia. Dzięki nim można zdobyć niezbędne podczas rekrutacji doświadczenie. Pozwalają one na poprawę swoich umiejętności praktycznych oraz uzyskanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Oferowane przez PUP Tomaszów Mazowiecki kursy trwają w zależności od wdrożonego w danym momencie programu od 3 do 24 miesięcy. Czas trwania stażu wynosi od 3 do 6 miesięcy w zależności od decyzji pracodawcy. Każda osoba mająca szansę na skorzystanie z kursu, stażu czy szkolenia powinna bez zastanowienia ją zrealizować. 

Urząd Pracy Tomaszów Maz dotacje

W PUP Tomaszów Mazowiecki wnioski o przyznanie dofinansowania mogą składać wyłącznie osoby, które posiadają status osoby bezrobotnej. Urząd Pracy Tomaszów Maz dotacje udziela na założenie własnej działalności gospodarczej. Interesanci, którzy ubiegają się o otrzymanie dofinansowania, nie mogą podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać środków pielęgnacyjnych wypływających z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

PUP Tomaszów Mazowiecki kontakt

Z Urzędem Pracy w Tomaszowie Mazowieckim kontakt zdalny jest możliwy do uzyskania za pomocą numeru telefony oraz wysłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. PUP Tomaszów Mazowiecki kontakt zdalny umożliwia wyłącznie w godzinach jego otwarcia. W przypadku sprawy wymagającej pilnego kontaktu należy skorzystać z numeru telefonu.

Urząd Pracy Tomaszów Maz telefon: 44 724 60 79,  44 724 68 64,  44 724 62 82

PUP Tomaszów Maz adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Tomaszów Mazowiecki adres: ul. Św. Antoniego 41, 97-200 Tomaszów Maz.

W przypadku osobistej wizyty w PUP Tomaszów Maz należy dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu w celu uniknięcia długiego oczekiwania w kolejce.

Urząd Pracy Tomaszów Mazowiecki godziny otwarcia

W instytucji Urząd Pracy Tomaszów Mazowiecki godziny otwarcia różnią się od godzin przyjmowania interesantów. PUP Tomaszów Mazowiecki otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30, natomiast interesantów obsługuje od 8:00 do 15:00.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Godziny urzędowania: 
Poniedziałek: 8:00-15:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00

Liczba wyświetleń: 3184Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS