Urząd Pracy Piaseczno

PUP Piaseczno – Powiatowy Urząd Pracy Piaseczno

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Piaseczno – Powiatowy Urząd Pracy Piaseczno

Urząd Pracy Piaseczno numer telefonu, godziny otwarcia, kontakt, adres. PUP Piaseczno oferty pracy, dofinansowanie, szkolenia, praca, kursy, staże.

PUP Piaseczno praca

Powiatowy Urząd Pracy Piaseczno jest obsługiwany wyłącznie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Wszystkie zatrudnione w tej instytucji osoby mają szeroki zakres umiejętności, są odpowiednio wykształcone, a także posiadają bardzo duże doświadczenie zawodowe. W instytucji, jaką jest PUP Piaseczno praca, polega w głównej mierze na bezpośredniej obsłudze interesanta. W Urzędzie Pracy Piaseczno pracownicy wprowadzają dane do systemu, dokonują rejestracji oraz wyrejestrowania osób, przyjmują i rozpatrują wpływające wnioski, a także udzielają pomocy i wsparcia osobom bezrobotnym. Interesanci, którzy chcieliby uzyskać w tej jednostce odpowiednie stanowisko, muszą wiedzieć, że w czasie prowadzenia rekrutacji PUP Piaseczno oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej. O zatrudnienie zainteresowane osoby ubiegać mogą się również, udając się osobiście do placówki. 

PUP Piaseczno oferty pracy

Urząd Pracy Piaseczno jest jednostką organizacyjną, która za główny cel obrała sobie walkę z bezrobociem. Powiatowy Urząd Pracy Piaseczno analizuje rynek pracy, a także pomaga otrzymać zatrudnienie osobom, które je poszukują. Warto wiedzieć, że PUP Piaseczno oferty pracy zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każda osoba, która posiada dostęp do internetu ma do nich wgląd. Udostępniane przez Urząd Pracy Piaseczno oferty pracy dotyczą praktycznie każdej dziedziny zawodowej. Zainteresowane osoby mogą uzyskać zatrudnienie między innymi w branży biurowej, kosmetycznej, logistycznej czy informatycznej. Interesanci mają również możliwość przeglądnięcia propozycji zatrudnienia w trakcie osobistego spotkania z doradcą zawodowym. W czasie jego trwania oferty dobierane są indywidualnie do petenta, zwracając szczególną uwagę na jego kwalifikacje, wykształcenie, a także doświadczenie. Spotkanie z doradcą możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu rejestracji jako osoba bezrobotna. 

Urząd Pracy Piaseczno szkolenia, kursy, staże

Powiatowy Urząd Pracy Piaseczno oprócz ofert pracy proponuje bezrobotnym osobom również kursy, szkolenia, a także staże. Oferowane przez Urząd Pracy Piaseczno szkolenia oraz kursy trwają od 3 do 24 miesięcy w zależności od wdrożonego w danym momencie programu. Każdy, kto ma taką możliwość, powinien z nich skorzystać. Dostępne w PUP Piaseczno staże umożliwiają zdobycie doświadczenia zawodowego oraz uzyskanie lepszych umiejętności praktycznych. Absolwent po ukończeniu stażu może dostać od pracodawcy propozycję dalszej współpracy, jeśli sumiennie wykonywał powierzone mu zadania. 

Urząd Pracy Piaseczno dofinansowanie

Warto pamiętać, że osoby, które nie posiadają zatrudnienia ani nie realizują żadnej pracy zarobkowej, mogą otrzymać w jednostce Urząd Pracy Piaseczno dofinansowanie. O dotacje mogą również ubiegać się absolwenci KIS oraz CIS. Przeznaczona jest ona na założenie własnej działalności gospodarczej. W tym celu obowiązkowa należy złożyć wniosek, który zawiera:

 • kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności
 • szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanych środków
 • rodzaj planowanej działalności gospodarczej
 • kwotę wnioskowanych środków
 • proponowaną formę zabezpieczenia zwrotu środków

Urząd Pracy Piaseczno rejestracja

Zainteresowane osoby powinny wiedzieć, że status osoby bezrobotnej mogą osiągnąć tylko osoby pełnoletnie poszukujące zatrudnienia po ukończeniu szkoły oraz te, które utraciły dotychczasową pracę. W Powiatowym Urzędzie Pracy Piaseczno zrealizowanie rejestracji możliwe jest podczas osobistej wizyty w placówce, a także zdalnie. W jednostce Urząd Pracy Piaseczno rejestracja, w formie elektronicznej, jest bardzo łatwa do wykonania. W tym celu interesanci muszą złożyć przez stronę internetową odpowiedni wniosek wraz ze skanem wszystkich wymaganych dokumentów oraz dyplomem ukończenia szkoły. Cała procedura powinna obowiązkowa zostać zakończona złożeniem podpisu elektronicznego. Dokonanie w Urzędzie Pracy Piaseczno rejestracji umożliwia uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego. 

Urząd Pracy Piaseczno kontakt

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką Urząd Pracy Piaseczno kontakt zdalny, mogą to zrealizować za pomocą numeru telefonu. Petenci mogą również przesłać wiadomość mailową, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. W przypadku pilnej do załatwienia sprawy zalecane jest skorzystanie z telefonicznego kanału kontaktowego.

Numer telefonu do PUP Piaseczno to: 22 484 26 78
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Piaseczno adres: ul. Ludwika Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno

Urząd Pracy Piaseczno godziny otwarcia

W Powiatowym Urzędzie Pracy Piaseczno godziny otwarcia różnią się od godzin przyjmowania zainteresowanych osób. W soboty, a także niedziele placówka jest zamknięta. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu przez osoby, które chcą odbyć wizytę osobistą.

Urząd Pracy Piaseczno godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 8:00-16:00
 • Wtorek: 8:00-16:00
 • Środa: 8:00-16:00
 • Czwartek: 8:00-16:00
 • Piątek: 8:00-16:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Godziny przyjmowania interesantów:

 • Poniedziałek: 8:30-15:00
 • Wtorek: 8:30-15:00
 • Środa: 8:30-15:00
 • Czwartek: 8:30-15:00
 • Piątek: 8:30-15:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 781Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS