Urząd Gminy Piaseczno

Urząd Gminy Piaseczno

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Piaseczno

Urząd Gminy Piaseczno godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Gminy w Piasecznie oferty pracy, praca, dowody osobiste, wydziały.

Urząd Gminy Piaseczno kontakt

Z instytucją, jaką jest Urząd Gminy Piaseczno kontakt zdalny można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także numeru telefonu. Warto wiedzieć, że w przypadku pilnego kontaktu szybszym kanałem kontaktowym będzie skorzystanie z telefonu komórkowego. Urząd Gminy Piaseczno kontakt zdalny z interesantem umożliwia wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Gminy Piaseczno numer telefonu: 22 701 75 00
Urząd Gminy Piaseczno adres e-mail: [email protected]
Urząd Gminy Piaseczno adres: ul. Tadeusza Kościuszki 5,  05-500 Piaseczno

Urząd Gminy Piaseczno godziny otwarcia

W jednostce organizacyjnej Urząd Gminy Piaseczno godziny otwarcia są jednoznaczne z godzinami obsługi interesantów. Burmistrz Gminy Piaseczno przyjmuje petentów w każdy poniedziałek w godzinach 10:00-14:00 wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji terminu wizyty. W weekendy instytucja jest zamknięta.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Urząd Gminy Piaseczno dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Piaseczno można uzyskać dowód osobisty. Aby tego dokonać, należy podczas osobistej wizyty w Urzędzie złożyć wszystkie niezbędne dokumenty wraz z jedną kolorową fotografią. Wniosku o przyznanie dowodu osobistego petenci nie mogą składać przez Internet, wyjątkiem jest sytuacja kiedy chodzi o dzieci do 12 roku życia. Urząd Gminy Piaseczno dowody osobiste wydaje do 30 dni roboczych od dnia złożenia wniosku.

Urząd Gminy Piaseczno Wydział Gospodarki Odpadami

W instytucji Urząd Gminy Piaseczno Wydział Gospodarki Odpadami zajmuje się głównie wydawaniem zezwoleń na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, prowadzeniem spraw związanych z oświetleniem ulic, prowadzeniem ewidencji urządzeń komunalnych, a także organizowaniem działalności w zakresie ochrony przed bezdomnymi zwierzętami.

Urząd Gminy Piaseczno praca

W jednostce organizacyjnej Urząd Gminy Piaseczno praca wykonywana jest wyłącznie przez doświadczone oraz wysoko wykwalifikowane osoby. Cała kadra pracownicza musi posiadać szeroki zakres wiedzy dotyczący znajomości prawa. W przypadku prowadzenia rekrutacji na stanowiska w poszczególnych wydziałach Urząd Gminy Piaseczno oferty pracy udostępnia na głównej stronie internetowej.

Liczba wyświetleń: 2286Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS