Urząd Pracy Świętochłowice

PUP Świętochłowice – Powiatowy Urząd Pracy Świętochłowice

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Świętochłowice – Powiatowy Urząd Pracy Świętochłowice

Urząd Pracy Świętochłowice numer telefonu, godziny otwarcia, godziny przyjęć interesantów, adres. PUP Świętochłowice oferty pracy, kursy, staże, szkolenia.

Urząd Pracy Świętochłowice kontakt

Powiatowy Urząd Pracy Świętochłowice kontaktuje się z petentem jedynie w czasie godzin otwarcia. Instytucja, którą jest Urząd Pracy Świętochłowice kontakt zainteresowanym osobom, może udostępnić w formie zdalnej za pomocą numeru telefonu, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej.

PUP Świętochłowice telefon: (32) 34 62 703, (32) 34 62 729
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Świętochłowice adres: ul. Plebiscytowa 3, 41-600 Świętochłowice

PUP Świętochłowice oferty pracy

Jednostka PUP Świętochłowice oferty pracy posiada z różnych dziedzin zawodowych. Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach oferty pracy umieszcza na stronie internetowej. Zainteresowane osoby mogą również zapoznać się z nimi na spotkaniu z doradcą zawodowym, którego termin może zostać ustalony dopiero po dokonaniu rejestracji. Oferty pracy, których ważność już wygasła, zostają usunięte ze strony w celu pozostawienia na niej wyłącznie aktualności. 

Urząd Pracy Świętochłowice kursy

PUP Świętochłowice w swojej ofercie posiada również kursy staże oraz szkolenia. Oferowane przez Urząd Pracy Świętochłowice kursy pozwalają uzyskać szeroki zakres kwalifikacje, a także poprawić umiejętności praktyczne. Dzięki odbytemu stażu petenci zyskują doświadczenie zawodowe, na które pracodawcy zwracają szczególną uwagę w procesie rekrutacji. 

Urząd Pracy Świętochłowice godziny otwarcia

Placówka Urząd Pracy Świętochłowice godziny otwarcia ma codziennie jednolite. PUP Świętochłowice obsługuje interesantów od poniedziałku do piątku od 7:30 do 14:30. W weekendy instytucja jest zamknięta. 

Urząd Pracy Świętochłowice – godziny przyjmowania interesantów:

  • Poniedziałek: 7:30-14:30
  • Wtorek: 7:30-14:30
  • Środa: 7:30-14:30
  • Czwartek: 7:30-14:30
  • Piątek: 7:30-14:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 598Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS