Urząd Pracy Świętochłowice

PUP Świętochłowice – Powiatowy Urząd Pracy Świętochłowice

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

Urząd Pracy Świętochłowice numer telefonu, godziny otwarcia, godziny przyjęć interesantów, adres. PUP Świętochłowice oferty pracy, kursy, staże, szkolenia.

Urząd Pracy Świętochłowice kontakt

Powiatowy Urząd Pracy Świętochłowice kontaktuje się z petentem jedynie w czasie godzin otwarcia. Instytucja, którą jest Urząd Pracy Świętochłowice kontakt zainteresowanym osobom, może udostępnić w formie zdalnej za pomocą numeru telefonu, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej.

PUP Świętochłowice telefon: (32) 34 62 703, (32) 34 62 729
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Świętochłowice adres: ul. Plebiscytowa 3, 41-600 Świętochłowice

PUP Świętochłowice oferty pracy

Jednostka PUP Świętochłowice oferty pracy posiada z różnych dziedzin zawodowych. Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach oferty pracy umieszcza na stronie internetowej. Zainteresowane osoby mogą również zapoznać się z nimi na spotkaniu z doradcą zawodowym, którego termin może zostać ustalony dopiero po dokonaniu rejestracji. Oferty pracy, których ważność już wygasła, zostają usunięte ze strony w celu pozostawienia na niej wyłącznie aktualności. 

Urząd Pracy Świętochłowice kursy

PUP Świętochłowice w swojej ofercie posiada również kursy staże oraz szkolenia. Oferowane przez Urząd Pracy Świętochłowice kursy pozwalają uzyskać szeroki zakres kwalifikacje, a także poprawić umiejętności praktyczne. Dzięki odbytemu stażu petenci zyskują doświadczenie zawodowe, na które pracodawcy zwracają szczególną uwagę w procesie rekrutacji. 

Urząd Pracy Świętochłowice godziny otwarcia

Placówka Urząd Pracy Świętochłowice godziny otwarcia ma codziennie jednolite. PUP Świętochłowice obsługuje interesantów od poniedziałku do piątku od 7:30 do 14:30. W weekendy instytucja jest zamknięta. 

Urząd Pracy Świętochłowice – godziny przyjmowania interesantów:

  • Poniedziałek: 7:30-14:30
  • Wtorek: 7:30-14:30
  • Środa: 7:30-14:30
  • Czwartek: 7:30-14:30
  • Piątek: 7:30-14:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 187Wyszukaj dodatkowe informacje: