PSSE Sanepid Warszawa

Sanepid Warszawa Kochanowskiego – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: mazowieckie

Sanepid Warszawa Kochanowskiego – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie

Sanepid Warszawa Kochanowskiego godziny otwarcia. PSSE Warszawa kontakt, numer telefonu do Sanepidu w Warszawie. Sanepid Warszawa badania, wyniki.

Sanepid Warszawa kontakt – PSSE Warszawa

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie znajduje się przy ulicy Kochanowskiego 21. PSSE Warszawa jako jednostka powiatowa, jest kontrolowana przez Wojewódzką Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie

Sanepid Warszawa Kochanowskiego jest placówką z którą można skontaktować się bezproblemowo wykorzystując telefon czy pocztę elektroniczną. Jednostka jaką jest Sanepid Warszawa ul Kochanowskiego 21 zajmuje się kwestiami z zakresu badań na nosicielstwo. Aby uzyskać kontakt z obsługą klienta PSSE w Warszawie przez telefon, należy zdecydować się z jakiej sprawie wykonywane jest połączenie. Ogólny numer kontaktowy Sanepidu w Warszawie to 22 310 79 00.

Sanepid Warszawa adres: ul. Jana Kochanowskiego 21,  01-864 Warszawa
Telefon: 22 310 79 00
E-mail: [email protected]

Warto wiedzieć, że Sanepid Warszawa Kochanowskiego kontakt prowadzi również mailowo. Zachęca się petentów do kierowania na skrzynkę placówki ogólnych zapytań. W dni robocze działa Elektroniczna Skrzynka Podawcza placówki.

Sanepid Warszawa numer telefonu

Numer kontaktowy placówki jest jedną z najczęściej poszukiwanych przez petentów informacji. Oczywiście PSSE Warszawa kontakt realizuje telefonicznie. Co więcej, petenci mogą korzystać z kilku udostępnionych numerów kontaktowych.

Kancelaria placówki obsługuje połączenia pod numerem 22 310 79 00. Jak wspomniano wcześniej jest to ogólny kanał kontaktu. Kancelaria PSSE Warszawa placówki udziela informacji na temat jej działania, a także informuje dzwoniących np. w zakresie możliwych do przeprowadzenia badań.

Oczywiście udostępniony przez Sanepid Warszawa numer telefonu, nie jest jedynym z jakiego mogą korzystać klienci. Istnieje możliwość rozmowy z punktem pobrań na nosicielstwo pod numerem 22 310 79 69 oraz 22 310 79 16.

Numer Alarmowy Sanepid Warszawa

Na terenie Warszawy Powiatowy Inspektor Sanitarny pełni telefoniczny dyżur w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej. Inspektor prowadzi działania na terenie jemu przeznaczonym jakim jest miasto Stołeczne Warszawa. 

W jakich przypadkach zaleca się kontakt pod numerem Alarmowym Sanepidu? Przykładowe sytuacje w których należy natychmiastowo zgłosić się do Inspektora to np. podejrzenie zatrucia wody pitnej, zagrożenia biologiczne, masowe zatrucie pokarmowe.

Numer telefonu: +48 606 108 040

Godziny działania telefonu alarmowego:

  • poniedziałek-piątek: 8:00-20:00,
  • sobota, niedziela oraz dni świąteczne: 10:00-15:00  

Sanepid Warszawa godziny otwarcia

Placówka działa we wszystkie dni robocze w godzinach 8:00-15:35. W tym czasie petenci mogą realizować zapytania telefoniczne i mailowe, a także odwiedzać PSSE Warszawa osobiście. Warto wiedzieć, że obowiązujące w Sanepid Warszawa godziny otwarcia nie pokrywają się z czasem w którym kancelaria przyjmuje i wydaje dokumenty.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00-15:35
Godziny przyjmowania i wydawania dokumentów: 8:30-15:00

Sanepid Warszawa Rembertów Cyrulików

Pod potnym poniżej adresem znajduje się terenowy oddział Sanepidu w Warszawie. Placówka stanowi duże ułatwienie dla petentów którzy nie mają możliwości wizyty w głównej siedzibie PSSE Warszawa.

Adres: Cyrulików 35, 04-461 Warszawa

Liczba wyświetleń: 4397Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS