PSSE Sanepid Poznań

Sanepid Poznań – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu

Kategoria: Sanepid

Województwo: wielkopolskie

Sanepid Poznań – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu

Sanepid Poznań godziny otwarcia, adres, e-mail, kontakt, numer telefonu, telefon alarmowy. Poznań Sanepid epidemiologia, oferty pracy, praca, choroby.

Sanepid Poznań kontakt

Z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu kontakt zdalny uzyskać można na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z numeru telefonu, natomiast drugim jest wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku potrzeby natychmiastowego uzyskania informacji należy skorzystać z kontaktu telefonicznego. Czas oczekiwania na odpowiedź mailową jest znacznie dłuższy. Należy pamiętać, że Sanepid Poznań kontakt umożliwia tylko w godzinach jego otwarcia. W instytucji Sanepid Poznań istnieje numer alarmowy. Należy z niego korzystać w przypadku nagłych zdarzeń, które wymagają szybkiej interwencji. 

Sanepid Poznań numer telefonu: 61 6467851 
Sanepid Poznań telefon alarmowy: 887 436 735
Sanepid Poznań adres e-mail: [email protected]
Sanepid Poznań adres: ul. Gronowa 22, 61-655 Poznań

Sanepid Poznań godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Sanepid Poznań godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin obsługi interesantów. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:25-15:00. W weekendy Sanepid Poznań nie obsługuje interesantów. 

Sanepid Poznań godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:25-15:00
Wtorek: 7:25-15:00
Środa: 7:25-15:00
Czwartek: 7:25-15:00
Piątek: 7:25-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Sanepid Poznań praca

W instytucji Sanepid Poznań praca wykonywana jest przez osoby wysoko wykwalifikowane. Wymaga ona odpowiedniej wiedzy, a także dużego doświadczenia zawodowego. Koniecznością jest również wykształcenie wyższe. Obsługa interesantów w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu odbywa się bardzo profesjonalnie. Sanepid Poznań wykonuje zadania między innymi badaniem próbek oraz dokonywaniem, opisywaniem ich oraz poddawaniu obróbce. Zajmuje się on kontrolą warunków dotyczących higieny oraz bezpieczeństwa. W przypadku prowadzenia rekrutacji dotyczącej zatrudnienia, Sanepid Poznań oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. 

Sanepid Poznań epidemiologia

Istniejąca w Sanepid Poznań epidemiologia realizuje sprawy związane z zakaźnymi chorobami. Oddział epidemiologiczny analizuje sytuację powiatu, czuwa nad placówkami służby zdrowia celem oraz zapewnienia pacjentom właściwe warunki sanitarne. 

Liczba wyświetleń: 2004Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS