Urząd Gminy Białe Błota

Urząd Gminy Białe Błota

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Białe Błota

Urząd Gminy Białe Błota godziny otwarcia, telefon, adres, e-mail, numer telefonu. Białe Błota Urząd Gminy druki do pobrania, wywóz śmieci, oferty pracy, praca.

Urząd Gminy Białe Błota godziny otwarcia

Urząd Gminy Białe Błota godziny otwarcia posiada jednoznaczne z godzinami obsługi interesantów. Petenci, którzy planują osobistą wizytę w Urzędzie Gminy Białe Błota, powinni dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, co pozwoli na uniknięcie często zdarzającej się kolejki. W weekendy Urząd Gminy Białe Błota jest zamknięty. 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-17:00
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-14:00
Sobota: Zamknięte 
Niedziela: Zamknięte

Urząd Gminy Białe Błota kontakt

Osoby, które chcą uzyskać zdalny kontakt z Urzędem Gminy Białe Błota, mogą to wykonać za pomocą numeru telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Petenci, którzy pilnie potrzebują uzyskać konkretną informację, powinni skorzystać z kontaktu telefonicznego, ponieważ jest on najszybszym sposobem. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Białe Błota kontakt z interesantem umożliwia tylko w godzinach jego otwarcia.

Urząd Gminy Białe Błota numery telefonu:

 • Telefon bezpośredni do Urzędu Gminy Białe Błota: 52 311 17 00
 • Fax: 52 311 17 33
 • Urząd Stanu Cywilnego: 52 311 17 35
 • Referat Podatków i Opłat: 52 311 17 40
 • Referat Budżetu: 52 311 17 54
 • Referat Zamówień Publicznych: 52 311 17 64
 • Referat Dróg i Gospodarki Odpadami: 52 311 17 67
 • Referat Inwestycji: 52 311 17 72
 • Referat Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomościami: 52 311 17 70
 • Referat Ochrony Środowiska: 52 311 17 47
 • Referat Organizacyjny: 52 311 17 34

Urząd Gminy Białe Błota adres e-mail: [email protected]

Urząd Gminy Białe Błota adres: ul. Szubińska 7, 86-005 Białe Błota

Urząd Gminy Białe Błota wydział komunikacji

W instytucji, jaką jest Urząd Gminy Białe Błota, istnieje podział na wydziały. Każdy wydział jest obsługiwany przez pracowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę na dany temat. W jednostce organizacyjnej Urząd Gminy Białe Błota wydział komunikacji zajmuje się wieloma sprawami. Można tam między innymi dokonać rejestracji pojazdu, uzyskać licencję na zarobkowe przewozy ludzi i towarów, a także odebrać prawo jazdy. Wydział komunikacji w tym Urzędzie zajmuje się również sprawowaniem kontroli nad ośrodkami szkoleń dla kierowców. 

Urząd Gminy Białe Błota druki do pobrania

Urząd Gminy Białe Błota druki do pobrania umieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu ma prawo je pobrać, wydrukować i wypełnione złożyć w Białe Błota Urząd Gminy. Istnieje teraz możliwość składania formularzy drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób, dzięki któremu można zaoszczędzić wiele czasu ze względu na brak konieczności wychodzenia z domu.

Urząd Gminy Białe Błota praca

W jednostce organizacyjnej Urząd Gminy Białe Błota praca wymaga dużego doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy. W instytucji Urząd Gminy Białe Błota pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, a także szeroki zakres wiedzy dotyczący prawa oraz ustaw. Urząd Gminy Białe Błota oferty pracy udostępnia na stronie internetowej podczas prowadzenia rekrutacji na poszczególne stanowiska. W Urząd Gminy Białe Błota wywóz śmieci odbywa się według zamieszczonego na głównej stronie internetowej harmonogramu.

Liczba wyświetleń: 6708Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS