Urząd Gminy Nadarzyn

Urząd Gminy Nadarzyn

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Nadarzyn

Nadarzyn Urząd Gminy kontakt telefoniczny z placówką, godziny urzędowania, harmonogram wywozu odpadów w gminie. Oferty pracy i wydział komunikacji.

Funkcjonujący w miejscowości Nadarzyn Urząd Gminy jako jednostka organizacyjna, zrzesza pobliskie terytorium w Gminę Nadarzyn składającą się z kilkunastu, bo aż 15 sołectw. Dynamicznie rozwijająca się infrastruktura i atrakcyjność terenu ze względu na swoje położenie i bliskość miasta Warszawy, pozwala mieszkańcom przynależnym pod Urząd Gminy Nadarzyn ze względu na miejsce zamieszkania, na rozwój przedsiębiorczości oraz rozwój osobisty w rozwiniętym zagłębiu firm.

Urząd Gminy Nadarzyn kontakt

W instytucji, jaką jest Urząd Gminy Nadarzyn kontakt telefoniczny, możliwy jest tylko i wyłącznie w godzinach pracy urzędu. Pracownicy obsługujący skrzynki pocztowe również odpisują na zapytania w godzinach urzędowania.

Dla chętnych petentów udostępniony przez Urząd Gminy Nadarzyn adres placówki: ul. Mszczonowska 24, 05-830 Nadarzyn.

Telefon: 22 729 81 85
E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Nadarzyn

Urząd Gminy Nadarzyn godziny otwarcia dostosowuje również dla pracujących mieszkańców gminy, który chcą załatwić sprawy konieczne dla obywatela. Biorąc pod uwagę aktualne potrzeby, zdecydowano o różnorodnych godzinach pracy, tak więc urzędnicy są dostępni w wydłużonych godzinach.

Poniedziałek: 9:00-18:00
Wtorek-czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-15:00

Na głównej stronie internetowej BIP Urząd Gminy Nadarzyn wnioski udostępnia do pobrania dla zainteresowanych petentów. Jednakże pracownicy urzędu zachęcają do składania wniosków w formie elektronicznej poprzez portal E-PUAP. W przypadku problemów pracownicy służą pomocą.

Urząd Gminy Nadarzyn Wydział Komunikacji

W placówce, jaką jest Urząd Gminy Nadarzyn Wydział Komunikacji działa i funkcjonuje w godzinach pracy urzędu. Do głównych zadań wydziału komunikacji należy:

  • rejestracja pojazdu, 
  • wyrejestrowanie pojazdu 
  • udzielanie licencji
  • wydawanie tablic rejestracyjnych 
  • kierowanie na badania techniczne pojazdu itp. 

Gmina Nadarzy gospodarka odpadami

W dzisiejszych czasach racjonalna i świadoma gospodarka odpadami jest konieczna ze względu na ocieplenie klimatu. Ważna jest również edukacja od najmłodszych lat na temat segregacji śmieci. Harmonogram podany i określony przez Urząd Gminy Nadarzyn wywóz śmieci z poszczególnych miejscowości gminy oraz posesji został przedstawiony na stronie internetowej urzędu. 

Praca Urząd Gminy Nadarzyn

Osoby bezrobotne zamieszkujące Gminę Nadarzyn, mogą korzystać z różnych form wsparcia proponowanych przez urząd. Dla zainteresowanych wakatami w placówce administracji publicznej, jaką jest Urząd Gminy Nadarzyn praca na określonych stanowiskach, wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji. W poszczególnych sektorach aktualne ogłoszenia urząd udostępnia na stronie BIP Urząd Gminy Nadarzyn praca. Wszyscy zainteresowani, spełniający określone wymagania, proszeni są o przesyłanie niezbędnych dokumentów do procesu rekrutacji. 

Liczba wyświetleń: 10873Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS