Urząd Gminy Lesznowola

Urząd Gminy Lesznowola

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Lesznowola

Urząd Gminy Lesznowola Wydział komunikacji. Adres, numer telefonu, godziny otwarcia Urzędu Gminy w Lesznowoli. Oferty pracy, odpady komunalne.

Urząd Gminy Lesznowola kontakt

Petenci uczęszczający do Urzędu Gminy w Lesznowoli mogą się z nim kontaktować za pomocą numerów telefonów. Linie telefoniczne są obsługiwane przez pracowników urzędu w godzinach jego funkcjonowania. Każdy wydział Urzędu Gminy posiada własny numer telefonu, a spis wszystkich danych telefonicznych jest dostępny na stronie internetowej placówki, jaką jest Urząd Gminy Lesznowola. Urząd Gminy Lesznowola kontakt umożliwia dzięki elektronicznym sposobom łączności, dlatego do dyspozycji klientów podał adres mailowy.

Urząd Gminy Lesznowola adres: Ul. Gminna 60, 05-506 Lesznowola
NIP: 123-12-20-334
FAX: 22 757 92 70
E-mail: [email protected], [email protected]

Urząd Gminy Lesznowola telefon: 22 708 91 11

Urząd Gminy Lesznowola godziny otwarcia:

Poniedziałek09:30-17:30 
Wtorek 08:00-16:00
Środa  08:00-16:00
Czwartek  08:00-16:00
Piątek  08:00-16:00

W soboty i niedziele Lesznowola Urząd Gminy jest nieczynny. Urząd Gminy Lesznowola godziny urzędowania są dopasowane do zapotrzebowania interesantów na pomoc pracowników placówki. 

Urząd Gminy Lesznowola oferty pracy

Urząd Gminy Lesznowola oferty pracy dotyczące stanowisk w wydziałach Urzędu Gminy w Lesznowoli dla osób bezrobotnych lub poszukujących nowej pracy są dostępne w witrynie internetowej jednostki. Centralna Baza Ofert Pracy również zawiera wszystkie propozycje placówki. Petenci chcący rozpocząć pracę w urzędzie powinni posiadać odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje zawodowe. Dodatkowo muszą spełniać wymagania zawarte w ofercie pracy. W instytucji, jaką jest Urząd Gminy Lesznowola praca jest wykonywana w ustalonych przez urząd godzinach pracy.

Urząd Gminy Lesznowola odpady komunalne

Siedziba Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi znajduje się w Lesznowoli na ul. Przyszłości 8. Przyjmowanie klientów odbywa się w poniedziałki w godzinach: 09:30-17:30 oraz od wtorku do piątku w godzinach: 08:00-16:00. Na stronie internetowej Urzędu Gminy w Lesznowoli jest dostępny panel mieszkańca, na którym zawarte są informacje dotyczące odpadów. Jedna z nich dotyczy np. deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości jednorodzinnych i wielolokalowych. Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi do dyspozycji mieszkańców Lesznowoli udostępnił Harmonogram odbioru odpadów komunalnych (Urząd Gminy Lesznowola odpady komunalne).

Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi adres:  ul. Przyszłości 8, 05-552 Łazy
Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi telefon: 22 700 01 01
E-mail:  [email protected]

Urząd Gminy Lesznowola Wydział Komunikacji

Wydział Komunikacji przyjmuje interesantów w godzinach pracy siedziby Urzędu Miasta w Lesznowoli: Urząd Gminy Lesznowola godziny pracy. Do jego usług należy m.in.:

 • wydawanie różnego rodzaju zezwoleń i zaświadczeń (np.na przewóz regularny, na przewóz regularny specjalny)
 • rejestracja pojazdów
 • wyrejestrowywanie pojazdów
 • wymiana dowodu rejestracji
 • wymiana prawo jazdy
 • wydawanie tablic rejestracyjnych
 • udzielanie licencji
 • kierowanie na badania techniczne pojazdu
 • i inne

Prawo jazdy:

Rejestracja pojazdów:

Liczba wyświetleń: 1700Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS