Urząd Gminy Komorniki

Urząd Gminy Komorniki

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Komorniki

Urząd Gminy Komorniki godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Komorniki Urząd Gminy oferty pracy, praca, wywóz odpadów, dowód osobisty.

Urząd Gminy Komorniki praca

Urząd Gminy Komorniki jest jednostką organizacyjną, która przede wszystkim świadczy pomoc wójtowi w zakresie uchwał, a także różnych zadań. W instytucji Urząd Gminy Komorniki praca wymaga szerokiego zakresu wiedzy dotyczącej głównie tematu prawa. Wszystkie zatrudnione w Urzędzie Gminy Komorniki osoby posiadają wymagane wykształcenie, a także duże doświadczenie i umiejętności. W przypadku prowadzenia rekrutacji na poszczególne stanowiska do instytucji Urząd Gminy Komorniki oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej. W jednostce organizacyjnej Urząd Gminy Komorniki wydział spraw obywatelskich zajmuje się głównie wydawaniem paszportów, dowodów osobistych, a także prowadzeniem ewidencji ludności. W Urząd Gminy Komorniki wywóz odpadów odbywa się według zamieszczonego na stronie internetowej harmonogramu.

Urząd Gminy Komorniki dowód osobisty

W Urzędzie Gminy Komorniki można ubiegać się o wyrobienie dowodu osobistego. Każdy interesant ubiegający się o dowód musi podczas osobistej wizyty w Komorniki Urząd Gminy złożyć odpowiednie dokumenty i jedną kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Wniosku nie można składać drogą elektroniczną. Można tego dokonać wyłącznie w przypadku dzieci, które nie ukończyły jeszcze 12 roku życia. Urząd Gminy Komorniki dowód osobisty wydaje do 30 dni od dnia złożenia wniosku w wydziale spraw obywatelskich.

Urząd Gminy Komorniki kontakt

Osoby, które nie mogą odbyć osobistej wizyty w Urzędzie Gminy Komorniki, a potrzebują pilnego kontaktu, mogą go uzyskać za pomocą numeru telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem będzie skorzystanie z kontaktu telefonicznego ze względu na możliwość znacznie dłuższego oczekiwania na wiadomość drogą mailową. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Komorniki kontakt zdalny z interesantem umożliwia wyłącznie w czasie godzin otwarcia. 

Urząd Gminy Komorniki numer telefonu: 61 8107 751, 61 8107 752, 61 8100 631

Urząd Gminy Komorniki adres e-mail: [email protected]

Urząd Gminy Komorniki adres: ul. Stawna 1, 62-052 Komorniki

Urząd gminy Komorniki godziny otwarcia

W instytucji, jaką jest Urząd Gminy Komorniki godziny otwarcia są takie same jak godziny przyjmowania interesantów. W poniedziałki Komorniki Urząd Gminy jest otwarty do godziny 16:30. W pozostałe dni z usług Urzędu można korzystać do 15:15. W weekendy instytucja jest zamknięta. Warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu planowej wizyty osobistej w Urzędzie w celu uniknięcia niechcianej kolejki.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 8:30-16:30
Wtorek: 7:15-15:15
Środa: 7:15-15:15
Czwartek: 7:15-15:15
Piątek: 7:15-15:15
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Urząd Gminy Komorniki podatek od nieruchomości

W jednostce organizacyjnej Urząd Gminy Komorniki podatek od nieruchomości są zobowiązane płacić osoby które:

  • Są właścicielami nieruchomości.
  • Są posiadaczami samoistnymi nieruchomości.
  • Są użytkownikami gruntów wieczystych.
  • Są posiadaczami obiektów budowlanych, lasów, a także gruntów rolnych.

Terminy składania deklaracji podatkowej są umieszczone na głównej stronie internetowej. Płatność można uregulować za pomocą przelewu na konto bankowe.

Liczba wyświetleń: 3600Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS