Urząd Gminy Dopiewo

Urząd Gminy Dopiewo

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Dopiewo

Urząd Gminy Dopiewo numer telefonu, adres, e-mail, godziny otwarcia. Dopiewo Urząd Gminy druki do pobrania, podatek od nieruchomości, oferty pracy, praca.

Urząd Gminy Dopiewo praca

Urząd Gminy Dopiewo jest jednostką organizacyjną, która w głównym stopniu pomaga wójtowi w realizacji uchwał oraz innych zadań. W Urzędzie Gminy Dopiewo można załatwić dużo różnych spraw, którymi są między innymi odbiór dowodu osobistego, odbiór tablic rejestracyjnych, a także czasowego wycofania pojazdu z ruchu. W instytucji Urząd Gminy Dopiero praca jest dość wymagająca. Każdy z zatrudnionych osób posiada odpowiednie kwalifikacje, a także szeroki zakres wiedzy dotyczący prawa. W trakcie trwania naboru na pracowników, Urząd Gminy Dopiero oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej.

Urząd Gminy Dopiewo druki do pobrania

Jednostka organizacyjna, jaką jest Urząd Gminy Dopiewo druki do pobrania udostępnia na stronie internetowej. Wszyscy interesanci posiadający dostęp do internetu mogą je pobrać, wydrukować oraz wypełnione złożyć w Dopiewo Urząd Gminy. Istnieje teraz również możliwość składania formularzy drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy i szybszy sposób, który można zrealizować bez konieczności wychodzenia z domu.

Urząd Gminy Dopiewo dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Dopiewo, każdy petent, który ubiega się o dowód osobisty, musi złożyć odpowiednie dokumenty wraz z jedną fotografią w kolorze. Wniosku nie można składać przez internet z wyjątkiem dzieci do 12 roku życia. W ich przypadku taka opcja jest możliwa. Urząd Gminy Dopiewo dowody osobiste wydaje w ciągu 30 dni roboczych od dnia złożenia wniosku.

Urząd Gminy Dopiewo podatek od nieruchomości

W instytucji Urząd Gminy Dopiewo podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie. Płatności mogą być zrealizowane również w postaci przelewu na numer konta bankowego, który Urząd Gminy Dopiewo udostępnia na głównej stronie internetowej. 

Urząd Gminy Dopiewo kontakt

Urząd Gminy Dopiewo kontakt zdalny z interesantem umożliwia za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. W przypadku pilnej sprawy warto skorzystać z kontaktu telefonicznego ze względu na znacznie dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową. Warto pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Dopiewo jest możliwy wyłącznie w czasie godzin otwarcia. 

Urząd Gminy Dopiewo numer telefonu: 61 8148 331

Urząd Gminy Dopiewo adres e-mail: [email protected]

Urząd Gminy Dopiewo adres: ul. Leśna 1c, 62-070 Dopiewo

Urząd Gminy Dopiewo godziny otwarcia

Urząd Gminy Dopiewo godziny otwarcia w poniedziałki wydłużył do 17:00. W pozostałe dni z usług instytucji można korzystać do godziny 15:30. W Urzędzie Gminy Dopiewo Wójt przyjmuje interesantów we wtorki w godzinach 14:00-17:00 oraz w czwartki od 7:30 do 9:00. Należy wcześniej ustalić termin spotkania, dzwoniąc pod numer 61 8148 213.

Godziny otwarcia: 

  • Poniedziałek: 9:00-17:00
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela Nieczynne

Liczba wyświetleń: 2663Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS