Urząd Gminy Kobierzyce

Urząd Gminy Kobierzyce

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Kobierzyce

Kobierzyce Urząd Gminy adres placówki, kontakt telefoniczny, harmonogram wywozu odpadów. Selektywna zbiórka śmieci w gminie Kobierzyce, oferty pracy.

Instytucję wiejską w miejscowości Kobierzyce urząd gminy tworzą 33 sołectwa. Jest to również instytucja administracji publicznej. Urząd Gminy Kobierzyce, jak i przynależne pod nią władze gminy, są do dyspozycji mieszkańców i przynależnych miejscowości pod adresem: al. Pałacowa 1, 55-040 Kobierzyce.

Urząd Gminy Kobierzyce odpady

Gospodarka komunalna odpadami na terenie gminy Kobierzyce, zbierana jest w sposób selektywny. Aktualne wymagania co do selekcji odpadów opisane są w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska. Każdy mieszkaniec gminy Kobierzyce powinien zapoznać się i jest zobligowany do przestrzegania regulaminu oraz zasad prawidłowej segregacji odpadów. Odbiorca, który wygrał ogłoszony przetarg przez Urząd Gminy Kobierzyce śmieci odbiera bezpośrednio z posesji mieszkańców. Na stronie głównej Urząd Gminy Kobierzyce wywóz śmieci określa harmonogram z poszczególnych miejscowości i posesji.

Urząd Gminy Kobierzyce kontakt

Udostępniony przez Urząd Gminy Kobierzyce kontakt telefoniczny oraz mailowy dostępny jest dla petentów w dni robocze. Wybierając osobistą formę kontaktu z Urzędem, należy zwrócić uwagę, iż placówka nie pracuje codziennie w stałych godzinach. Wychodząc naprzeciw wymaganiom obywatelom i dostosowaniem się do ich potrzeb, urząd przyjmuje w poszczególne dni:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-16:30
  • Czwartek 7:30-15:30 
  • Piątek 7:30-14:30

Istnieje możliwość telefonicznej formy kontaktu z urzędem, wówczas należy wybrać jeden z przedstawionych numerów telefonów:

  • 71 36 98 130
  • 71 36 98 106

Praca Urząd Gminy Kobierzyce

W instytucji, jaką jest Urząd Gminy Kobierzyce praca, wykonywana jest wyłącznie przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje. Odporność na stres, gotowość do efektywnego działania pod presją czasu oraz pod presją osób nadzorujących. To tylko niektóre z aspektów i cech, które powinna posiadać dodatkowo osoba, na urzędniczym stanowisku.

Urząd Gminy Kobierzyce oferty pracy

Publikowane oferty pracy Gmina Kobierzyce udostępnia na bieżąco wraz z aktualizacjami na stronie głównej Urząd Gminy Kobierzyce BIP. Chętnych na wolne stanowiska, spełniające określone wymagania, Urząd Gminy Kobierzyce oferty pracy zachęca do aplikowania.

Liczba wyświetleń: 1782Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS