Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski – UM w Aleksandrowie Kujawskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski – UM w Aleksandrowie Kujawskim

Urząd Miasta Aleksandrowa Kujawskiego godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Aleksandrów Kujawski Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Aleksandrów Kujawski.

Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Aleksandrowie Kujawskim warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Aleksandrowie Kujawskim jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Aleksandrowie Kujawskim

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Aleksandrowa Kujawskiego są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Aleksandrowa Kujawskiego pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski

Adres: ul. Słowackiego 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Telefon: (+48 54) 282 48 55, (54) 282 68 20

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski:

poniedziałek-piątek 8:00-15:00

Urząd Miasta w Aleksandrowie Kujawskim

W Aleksandrowie Kujawskim Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Aleksandrowa Kujawskiego należą:

  • opieka nad mieszkańcami Aleksandrowa Kujawskiego
  • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Aleksandrowie Kujawskim
  • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Aleksandrowa Kujawskiego
  • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Aleksandrowa Kujawskiego są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta w Aleksandrowie Kujawskim wydziały

W Urzędzie Miasta Aleksandrowa Kujawskiego istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Aleksandrowa Kujawskiego

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Aleksandrowie Kujawskim można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Aleksandrowa Kujawskiego. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Aleksandrowa Kujawskiego nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski

Liczba wyświetleń: 391



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS