Urząd Miasta Barlinek – UM w Barlinku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Barlinek – UM w Barlinku

Urząd Miasta Barlinka dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Barlinek dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Barlinek kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Barlinka, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Barlinek kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Barlinka, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Barlinka

Urząd Miasta Barlinka jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Barlinek jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Barlinka.

Kontakt Urząd Miasta Barlinek

Adres: ul. Niepodległości 20, 74-320 Barlinek

Telefon: +48 95 746 55 40, +48 95 746 24 50

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Barlinek:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Barlinku

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Barlinek mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Barlinku realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Barlinka

W Urzędzie Miasta Barlinek mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Barlinka prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Barlinka

Interesanci w Urzędzie Miasta Barlinek w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Barlinka zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Barlinek

Liczba wyświetleń: 368Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS