Urząd Miasta Biecz – UM w Bieczu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Biecz – UM w Bieczu

Urząd Miasta Biecza kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Bieczu Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Biecz dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Biecz telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Biecza można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bieczu

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bieczu. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Biecz

Adres: ul. Rynek 1, 38-340 Biecz

Telefon: 13 447 11 13,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Biecz:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Biecz Urząd Miasta

Urząd Miasta Biecza wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Biecz Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Wydziały Urzędu Miasta Biecza

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Biecza na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Bieczu zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Biecza natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Biecz.

Urząd Miasta Biecz Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Bieczu? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Bieczu można zrealizować w Urzędzie Miasta Biecza w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Biecza działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Biecz

Liczba wyświetleń: 587Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS