Urząd Miasta Biłgoraj – UM w Biłgoraju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Biłgoraj – UM w Biłgoraju

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Biłgoraj. Miejski Urząd w Biłgoraju adres placówki. Urząd Miasta Biłgoraj telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Biłgoraj kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Biłgoraja, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Biłgoraj kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Biłgoraja, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Biłgoraja

Urząd Miasta Biłgoraja jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Biłgoraj jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Biłgoraja.

Kontakt Urząd Miasta Biłgoraj

Adres: Plac Wolności 16, 23-400 Biłgoraj

Telefon: 84 686 96 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Biłgoraj:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30

Biłgoraj Urząd Miasta

Urząd Miasta Biłgoraja jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Biłgoraja jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Biłgoraj posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Biłgoraj wydziały

Urząd Miasta Biłgoraja podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Biłgoraju. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Biłgoraja, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Biłgoraja

Wydział Spraw Obywatelskich UM Biłgoraj świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Biłgoraja działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Biłgoraj

Liczba wyświetleń: 529Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS