ZUS Biłgoraj

ZUS Biłgoraj

Kategoria: ZUS

Województwo: lubelskie

ZUS Biłgoraj

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Biłgoraj — kontakt dla interesantów. Pomoc telefoniczna pracowników ZUS Biłgoraj. Aktualne dane kontaktowe ZUS w Biłgoraju.

Kontakt telefoniczny z ZUS w Biłgoraju możliwy jest pod numerem kontaktowym COT. Ważne jest, aby z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju kontaktować się w odpowiednich godzinach. Aktualne dane kontaktowe podano poniżej.

ZUS Biłgoraj Kontakt

Dane kontaktowe ZUS Biłgoraj — adres, godziny pracy. Siedziba ZUSu w Biłgoraju znajduje się przy ulicy Kościuszki 103. Dyrektorem oddziału jest Zbigniew Wasąg. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju jest oddziałem obejmującym gminy Aleksandrów, Biszcza, Biłgoraj, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol, Turobin oraz oczywiście samo miasto Biłgoraj.

Adres: ul. Kościuszki 103, 23-400 Biłgoraj

ZUS Biłgoraj telefon

Telefon kontaktowy ZUS Biłgoraj jest odbierany od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Kontakt możliwy z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych po numerem COT: (22) 560 16 00. Koszt połączenia z podaną infolinią jest zgodny z taryfa operatora. 

Telefon: (22) 560 16 00

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Biłgoraj

Formalności związane z emeryturami, rentami, zasiłkami socjalnymi można załatwić w BOK ZUS Biłgoraj pod adresem: ul. Kościuszki 103, 23-400 Biłgoraj, w dni robocze od 7:00 do 15:00

Pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju podlegają oddziały: ZUS Inspektorat w Chełmie, ZUS Inspektorat w Hrubieszowie, ZUS Inspektorat w Tomaszowie Lubelskim, ZUS Inspektorat w Zamościu, ZUS Biuro Terenowe w Janowie Lubelskim, ZUS Biuro Terenowe w Krasnymstawie, ZUS Biuro Terenowe we Włodawie.

 

Linki źródłowe

Liczba wyświetleń: 6441Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS