Urząd Miasta Borne Sulinowo – UM w Bornem Sulinowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Borne Sulinowo – UM w Bornem Sulinowie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Bornem Sulinowie. Urząd Miasta Bornego Sulinowa telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Borne Sulinowo opłata skarbowa.

Urząd Miasta Borne Sulinowo telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Bornego Sulinowa jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Bornem Sulinowie jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Borne Sulinowo prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Borne Sulinowo godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Bornem Sulinowie obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Bornego Sulinowa funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bornem Sulinowie zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Borne Sulinowo można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Borne Sulinowo

Adres: al. Niepodległości 6, 78-449 Borne Sulinowo

Telefon: (94) 37 34 120,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Borne Sulinowo:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-17:00
  • piątek 7:00-13:00

Borne Sulinowo Urząd Miasta

Urząd Miasta Bornego Sulinowa jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Bornego Sulinowa jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Borne Sulinowo posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Borne Sulinowo opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Bornego Sulinowa jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Borne Sulinowo podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Borne Sulinowo podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Bornem Sulinowie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Bornego Sulinowa informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Borne Sulinowo

Liczba wyświetleń: 280Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS